Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - ULAŞ-Yapalı
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 29.05.2011, 10:24   #1022
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1477 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ULAŞ-Yapalı

Alıntı:
aysima58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
getirip gönderenler sağolsunlar osman babanın adına gibi oldu azcık ay heyecanlandım bizim oralara gitmişiniz ya sayın özbek sanki en gittim ben gezdim gibi oldu osman babanın ve benim yerime yurdumu vatanımı gezdiğiniz içn size çok teşekkür ederim allah razı olsun

yine düştü köyüm bugün aklıma
gözüm yaşın tutamıyom be dostlar
madımağı yemliği bittimola dağlarda
özümü yoluna serdim be dostlar

ne bayramlar geçer gidemem sılama
ana babamın kabri girer ruyama
gitsemde kimsem yokki sılamda
kimsesizim gurbetelde be dostlar
garip kaldım ben burada a dostlar
aysima hanım karacalar yapalı karataş abbaskanın karasar küpeli kötü köy yani (kazan pınar) ayda bir kaç kez gittiğimiz yerler ama bu kez sayın osman ece saygıdeğer eşi ve oğlu ece 48-58'e sözüm olduğu için özellikle gittim mezarlarını ziyaret ettim akrabaları ile tanıştım selamlarını götürdüm tekrar onların selamınıda ece ailesine getirdim karacalar baracından kötü köyün gölünden ve ulaş gölündende epeyce balık tutup kendim balık yemediğim için ihtiyaç sahiplerine dağıtım ve verdiğim sözü yerine getirmenin huzuru içerisinde gece geç saat'te sivasa döndüm.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...