Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Sivas'ın öğrencilerine İzmir Sahip çıktı
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 10.03.2012, 16:12   #8
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1167 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivas'ın öğrencilerine İzmir Sahip çıktı

Birşeyi unutuyorsunuz. Bu haber haber değeri taşıyor mu taşımıyor mu? Sivas Belediyesi Erzincan'da bir okula yardım etse o da haber olur. Sivas belediyesinin Sivas'ta bir okula ya da Konak belediyesinin Konak'taki bir okula yardım etmesinin haber olmaması gerektiği gibi bu yardımın da haber olması gayet doğaldır. Belli ki İzmir'de Konak Belediyesinde üst düzey çalışan ya da Hakan Tartan ile yakın ilişkisi olan Sivaslıların yaptığı bir aracılık ile yapılmış bir yardım ki 23 Nisan şenliğine de aynı okul davet edilmiş. Başka bir ilçenin başka bir ildeki okula yardım etmesi kadar doğal bir durum yoktur. Yardım yapılırken de Konak Belediyesinden bir tek kişi yok eğer Konak belediyesi şov yapmak istese alasını yapardı ki bu tür reklamlara da ihtiyacı olan bir belediye ve belediye başkanı değil...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...