Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - PEYNİRLİ BÖREK
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 19.08.2010, 22:01   #18
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 794 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt
Standart Cevap: PEYNİRLİ BÖREK

Paylaşımınız için teşekkürler.

Börek fırından çıktıktan sonra sıcak iken üzerine temiz gazete veya tepsi büyüklüğünde temiz bir kağıt seriniz ve musluktan elinizle azıcık su alıp kağıdın üzerine serpiştiriniz. Sonra üzerine temiz kuru bir bez seriniz. 5-10 dk sonra bezi ve kağıdı kaldırınız. Börek yumuşacık olacaktır. ( Bunu rahmetlik annemden öğrendim nur içinde yatsın. ) Benim böreklerimin neden yumuşak olduğunu sorarlar bende bu püf noktasını anlatırım. Hadi neyse sizinlede paylaştım iyi oldu daaa şimdi iş çıkartacaksınız bana kalkıp börekmi yapsam ne etsem şaka maka canım istedi haaa...

Kucak dolusu sevgilerimi gönderiyıorum.
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sabiha Serin'e Teşekkür Ediyor...