Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Muhsin Yazıcıoğlu Devlet Üniversitesi için haydi Sivaslılar destek olalım...
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 03.04.2010, 23:02   #7
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 19:19

Tecrübe Puanı: 730 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Muhsin Yazıcıoğlu Devlet Üniversitesi için haydi Sivaslılar destek olalım...

Alıntı:
sultansehir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Çözümlenmememiş sorunları da ayrı bir başlık açıp orada tartışalım, bakın bazen vekiller her şey demek değildir. Sivas'ın sahipsizliği Sivaslılardandır. Bu olur mu Sivas'a, yapmazlar ya, neden yapsınlar ki? Halk inanmıyorsa kim neden inansın ki?
Dediğimi Anlamıyorsun Siyasetçiler unutuyor Diyorum Tamam sende haklısın Sivaslılarda sahip çıkmıyor ama Ben Devlete bakarım bir ile yapınca bana yapmıyınca başkasındanmı bekleyeyim yapan devletten bana niye yok derim seçimden önce yanıma gelince yapacağız dedin derim Seçimden seçime hatırlıyorsunuz sorunları derim o zaman seçimlere gelince vaat etmesinler o zaman VEKİLLER OLMASIN SENİN DEDİĞİNE BAKARSAN Sivasın vekilleri ordan para yemek içinmi ordalar o koltukta