Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 01.05.2011, 22:53   #771
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1258 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ayrıca CHP diyor ki gel çözelim... Getirsin aynı anayasa değişikliğini meclise 411 vekil oy versin yine çözülsün, Torba yasayı getireceğine meclise getirsin Türban düzenlemesini çözülsün ve bitsin... Neden yapmıyor sence LAedri onu hiç düşündün mü? CHP'ye laf söyleyeceğine sadece bir de o tarafı düşün. Ayrıca senin CHP karşıtlığın tedirgin ediyor beni, düşmanlıktan ötesine geçmeye hırçınlaşmaya başlamış biraz daha ılımlı yazarsan sevinirim...
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Uploaded with [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CHP'nin çözüm analyışı bu abi..
Çözüm derken,türbanların baştan çözümünü kastediyor hep..
CHP nefretim büyüktür,bunu inkar etmiyorum..Eğer AKP'ye oy verirsem zaten bu AKP'nin iyi oluşundan değil CHP'nin bu kadar kötü oluşundan olur..