Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - AYYILDIZ İLKÖĞRETİM OKULU(VAN--BAŞKALE)
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 30.11.2010, 10:20   #68
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: AYYILDIZ İLKÖĞRETİM OKULU(VAN--BAŞKALE)

Alıntı:
65serdal58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Öğretmenlerden köy okuluna kütüphane

Van'ın Başkale ilçesinde Başkale Ayyıldız İlköğretim Okulu yönetimi tarafından başlatılan bir proje sonucu toplanan kitaplar ve kırtasiye malzemeleri ihtiyaçları olan köy okullarına dağıtıldı.Reklam
FacebookDiggDel.icio.usredditM ixxStumbleUponGoogleYahooVan'ı n Başkale ilçesinde Başkale Ayyıldız İlköğretim Okulu yönetimi tarafından başlatılan bir proje sonucu toplanan kitaplar ve kırtasiye malzemeleri ihtiyaçları olan köy okullarına dağıtıldı.
Başkale Ayyıldız İlköretim Okulu yönetimi tarafından başlatılan, Kütüphanesi Olmayan Köy Okullarına Kütüphane kurulması projesi kapsamında okullarına bağışlanan kitapları kütüphanesi olmayan köylere dağıttılar. Başkale Ayyıldız İlköğretim Okulu ve Gaziantep Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği'nin ortak projesi sonucu toplanan kitaplar ve kütüphane malzemeleri Başkale Ayyıldız İlköğretim Okulu'na ulaştı. Kitaplar ve malzemeler okullara göre ayarlandıktan sonra Başkale Ayyıldız İlköğretim Okulu Müdürü ve Öğretmenleri tarafından alınarak köy okullarına dağıtıldı.

Ekecek Köyü İlköğretim Okulu'na giden öğretmenler burada öğrencilerle görüştükten sonra kütüphanesi olmayan köy okunla kütüphane kurup kitaplarını teslim etti. Fakir ve ihtiyacı olan öğrencilere de kıyafetler dağıtıldı. Öğrenciler, Başkale Ayyıldız İlköğretim Okulu öğretmenlere teşekkür etti.

Başkale Ayyıldız İlköğretim Okulu Müdürü Serdal Yıldız, "Kampanyada topladığımız kitap ve kırtasiye malzemelerle okulumuzun ihtiyacını karşıladık. Milli Eğitim Müdürü Adil Demir ile yaptığımız görüşmeler sonucu ihtiyaç fazlası malzemeleri ise ihtiyacı olan okullara ve kütüphanesi olmayan köy okullarına dağıtmaya karar verdik. Belirlediğimiz 5 köy okulundan bir tanesi olan Ekecek köyüne ilk kütüphaneyi kurduk, diğer okullarımızın kütüphanelerini de kuracağız. Bizlere destek veren Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği İstanbul, Antalya ve Gaziantep şubesi yetkililerine teşekkür ederim."

Emeğinize yüreğinize sağlıkı serdal hocam iyiki varsınız