Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 24.11.2008, 23:41   #8
izmirliyigido
Tecrübeli Yiğido

izmirliyigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izmirliyigido Şuan izmirliyigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.12.2014 08:59

Tecrübe Puanı: 725 izmirliyigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İzmir Toplantısına Davet !

Sevgili Ertuğrul kardeşimizi ve Günay kardeşimizi İzmir'de ağırlamaktan gerçekten büyük mutluluk duyuyorum. İzmir'de yaşayan tüm Yiğidolarında aynı heyecanı duyduğunu ve güzel anı beraber yaşayıp, hatıralarımıza eklemek isteyeceklerini ümid ediyorum.

Bizler sivasspor.com üyeleri olarak, Sivas'lılığın, Yiğidoluğun ve Sivassporluluğun kıymetini daha iyi anlamak, daha çok yaşamak ve bu heyecanı ortak olarak paylaşmak için Türkiye'nin, hatta dünyanın dört bir yanından kıvılcım attık, bu inşallah aleve dönüşüyor. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi tüm dost ve düşman alemlerine göstermek için her platformda elimizden geleni yapmaya çalışacağız.

Sağolsunlar İzmir'deki Yiğidolar hiçbir organizasyonda, hiçbir faaliyette beni kırmadılar, yalnız bırakmadılar. Bu seferde öyle olacağını ümid ediyorum ve bu hoş sohbet anında bir araya geleceğimize inanıyorum.

Birbirimizi tanımak adına, güzel organizasyonları, yapılanmayı, daha da büyümeyi planlamak ve konuşmak, fikir alışverişi yapmak için tüm Yiğidoları bu toplantıya bekliyoruz.

Bu bir ilk olsun, inşallah şehirler arası organizasyonlarda hep birlikte hareket etmeyi de paylaşacağız. Bir bakmışsınız bizde buradan kalkıp İstanbul'a ve Ankara'ya gitmişiz.

Bu toplantıyı gerçekleştiren Ertuğrul ve Günay kardeşlerime tekrar teşekkür ediyor, İzmirli Yiğidoları bekliyorum.

İçinde biraz Sivas kıpırtısı olan bu toplantıya katılır.
izmirliyigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla