Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 25.12.2007, 18:02   #1
Gülpare
Yiğido

Gülpare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülpare Şuan Gülpare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.01.2009 12:23

Tecrübe Puanı: 603 Gülpare FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Arkadaslar lütfen 1 imza da siz atin,destek olun..

1 MİLYON İMZA HEDEFİ

Sivil toplum örgütü gibi çalışarak kamuoyu oluşturmaya çalışan ve kurdukları siteye yaklaşık 1 milyon ziyaretçi toplayan okullarıyla ilişiği kesilen öğrenciler, okul sıralarına geri dönmek için gün sayıyorlar. Eğitim haklarının ikinci kez kendilerine geri verileceğinden emin olduklarını belirten öğrenciler, okumayan kesimden de destek gördüğünü anlattılar. Grup, toplumda öğrenci affı çıkması için talebin her geçen gün arttığına dikkat çekti. Öğrenciler, "Eğitim sendikalarından ve hükümetten aldığımız destekle yeni öğretim yılında okullarımıza geri döneceğimizi umuyoruz" diye konuştular.

YENİDEN OKUMA HAKKI İSTİYORLAR
Üniversite ve liseden çeşitli nedenlerle ilişiği kesilen öğrenciler harekete geçti. Yeniden okullarına dönebilmek için imza kampanyası başlatan 800 bin öğrenci, toplanan imzaları Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne götürecek.

IMZA ICIN TIKLAYINIZ...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Gülpare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla