Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 07.04.2008, 15:23   #155
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: YARGIYA GÜVEN

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaşlar, A-Partisi değil, B- Partisi değil C-partisi kapatılmak istenmiyorda ısrarla D-Partisi hakkında kapatılma davası açılıyor. Durup dururken keyfi şekilde böyle birşey yapılabilirmi? Anayasal hukuk devletiyiz diyoruz o halde yargıyada saygı duymak zorundayız. Bu devlet kurumları en yüksek donanım araştırma ve soruşturma yetkisine sahipler.Sizler kadar kafalarımı çalışmıyor yoksa? Kim kime keyfi dava açabilir,bu çocuk oyuncağımıda, canı sıkıldı diye dava açsınlar.Adı üzerinde yargı, bekleyeceksiniz davayı,haklı yada haksız herşey ortaya çıkacaktır. Niçin dava açıldı diye,kızmak,hakaret etmek yerine davayı beklemek karar ne çıkarsa çıksın ona saygı duymaktır.Yargı ne derse o olur.Burada boşu boşuna birbirinize hakaret etmenize gerek yok. Hoşgörü saygı demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdr.Madem demokrasiye bu kadar sahip çıkıyorsunuz madem demokrasiyi bu kadar seviyorsunuz verilecek bu demokratik kararada sonuç ne çıkarsa çıksın saygılı olmak durumundayız.
Arif kardeşim uzun bir süreden beri yazılarınızı okuyorum sizi tebrik ediyorum.Gerçekten doğruları gündeme getiriyorsunuz doğru yorumlar yapıyorsunuz çizginizi hiç değiştirmediniz.Siyasi görüşü ne olursa olsun senin gibi insan olsun.Sizin gibi mert doğru sözlü biri benim düşmanım dahi olsa o insana kızmam ben düşmanımın mertini dahi severim.Allah yardımcın olsun yazılarınızı ve yorumlarınızı takibe devam edeceğim.İnan ki kardeşim burada ne fırıldaklar dönüyor,danışıklı dövüşler yapılıyor.Bizler birdik iki olduk şimdi bak sayfalara sığmıyoruz.Çünkü bizler takiye yapmıyoruz.Bizler kim olursa olsun bizi yönetenin yanlışıyla uğraşıyoruz.Kimseyi karalamıyoruz.Yarın beni başka bir parti idare eder o zamanda onun yanlışlarını yazarım.Ama asla takiye yapmam asla kendimi satmam.Hayırlı günler kardeşim.
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır