Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 07.04.2008, 17:36   #157
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2155 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein
Standart --->: YARGIYA GÜVEN

[quote=sonbahar;251314]
Alıntı:
seva Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Seva hanfendi anladığım kadarıyla siz Akp nin bu sitede görevli elemanlarındansın.Ben bunu anlıyorum ama biz Sivaslılar Net de üylik şartnamesini okurken buranın Siyasi değil Sivas Siporun ve Sivaslıların Muhabbet sitesi olarak girdik ama sizin gibi birkaçtane Akp hizmetkarının boş polemikleri yüzünden inanki sideden uzaklaştım.Güzel kardeşim neden siyaset yapacaksan siyasi yorumların siyasi tartışmaların yapıldığı bir yerde takılmıyorsun.Sen istersen üyelik sözleşmesini birkere daha oku eğer böyle giderse biz Sivaslılar nette Siyaset Yapılsın mı Yapılmasınmı diye anket yapacağız eğer burası Akp nin siyasi bir sitesiyse biz toplu bir şekil de veda edeceğiz siz kendi aranızda sohbet edersiniz.Zaten burada anladığım kadarıyla bir siyasi misyonunuz var sabah akşam onu onun için siteyi bekliyorsunuz demek ki biz yanılmışız burayı tarafsız sadece Sivaslıların Sivasın sorunlarının konuşulduğu bir yer zannetmiştik.
Ben AKP ye oy vermiş biri olarak doğruları söylemek gerekiyor diye düşünüyorum ayrıca burda tek ben değilim siyasi yorum yapan ekleyen ok bazı kişiler hakaret ederek beni gaza getiriyorlar sanırım ama ben yinede seviyemi bozmayacam ben engelli biriyim hadi siz nesiniz siz ne zanediyorsunuz kendinizi bana salak sakat muamelesi yapıyorsunuz ben herkese hakettiği şekilde konuşuyorum ve anlıyorum ki hala değişiklik olmamış engelliler hakkında hala aynısıınz siyasiler gibi başörtülü örtüsüz ayrımı yaptıkları gibi kürt türk alman fransız yahudi müslüman hiristiyan şafi hanefi alevi..

biliyorum diyeceksiniz biz ayrım felan yapmıyoruz benim okuduklarımla sizin okuduklarınız bir değil ben anladım anlıyacağımı ve ne yazacağınızı bilerek yazıyorsunuz heralde dimi..

sizin yaptığınız ayrımcılıktan başka bişey değil.
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif