Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 07.04.2008, 17:45   #159
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2155 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein
Standart --->: YARGIYA GÜVEN

[quote=adislibekir;251394]
Alıntı:
çiğdem kaya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Sitemizin Güzin ablası sen değilmiydin daha birkaç hafta önce Mhp nin Genel Başkanı Devlet Bahçeliye hakaret ve küfürler eden Sen değilmiydin lan savulun ben geliyorum diyen,Sen değilmiydin sitede benden başkası ahkam kesemez diyen Şimdi ne oldu da yine mağdur oldun anlamadım o zamanlar boş bulmuştun değil mi burayı yok kardeşim ne bu site ne de bu memleket boş değil.Biz % 70 lere yakın oylarlada bu ülkede hükümet gördük % 50 lerlede Nerdeler şimdi o kadar güvenmeyin yakında sizinde güvendiğiniz dağlara kar yağacak.
görecez anlamadım ben mhp nerde küfür ettim? kendinle karıştırma beni ben kimsenin partisine küfür etmem.. bizim başımızda tayyip erdoğan olduktan sonra hiç bişey yağmaz sen tasalanma eğer akp kötü bi parti olsaydı şimdi bu konumda olmazdı demek ki türkiyenin %95 akp liki onu seçiyor herkes partisinden menmun çekemeyenlerde anca konuşup duruyor. kötülüyor .....

artı devlet bahçeli işini iyi yapıyor o konuda ona bişey demiyorum ama akp yarı yolda bıraktı benim kızdığım bu...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif