Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - OKULLARDA KIYAFET SERBEST
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 12.12.2012, 09:46   #56
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1476 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: OKULLARDA KIYAFET SERBEST

özgür düşünceyi savunmak adına kıyafet serbestliğini savunanlara hiç bir anlam veremediğimi açıkça belirteyim hele bu savunan arkadaş düşüncesine demokrat tavrına ve siyasal duruşuna sonsuz saygı duyduğum sivaslınet 'se ayrıca üzüldüğümü belirtmek isterim sevgili dostum bir şeyden bahsederken özgürce düşünebilen ve düşüncesini yargılaya bilecek bir bireyden değil 6,7 yaşlarındaki küçücük çocuklardan söz ediyoruz.elbette belli bir yaşa gelmiş kendisini sorgulaya bilme yetisini kazanmış insanların giyimine kimse müdahele ederek belirleyici ve dayatmacı olmamalı zaten bu güne dekte böyleydi daha dün yırtığın ayıp sayıldığı bu ülkede şimdi herkes kot larını tşörtlerini yırtarak geziyor kimseninde yadırgadığını sanmıyorum ama yukarıdada belirttiğim gibi 6,7 yaşında küçücük beyin ve bedenlerden sözediyoruz sanki yoksulluk kaderleri imiş gibi üzerlerine giyecek bulamayan bu çocukların her türlü markayı her gün değişip giyinerek gelen arkadaşlarının yanında düşecekleri durumu ruhlarında açılacak yarayı ve ezikliği kim bana nasıl izah edecek şimdi özgürlükten ve eşitlikten söz eden arkadaşların olaya birde bu yönden bakmalarını dilerdim belkide bu çocuklar bu ezikliğin ve ruhsal bozukluğun bir sonucu olarak hiçte hak etmedikleri bir sona doğru "kuru bir yaprak gibi rüzgarın önünde"savrulup duracaklar bu akibetede bu kanunu çıkaranlar değil ulus olarak vicdan sahibi bizler kahrolacağız .saygılarımla.

sevgili kardeşim alibaba58 her fırsatta arayıp sorarak şahsıma gösterdiğiniz nazik ve içten tutumunuz nedeni ile çok teşekkür ediyorum sizleri öz kardeşlerim kadar sevdiğimi bilmenizi diliyorum hepinizi hiç bir ayırım gözetmeksizin çok çok seviyorum .sevgili dostlarım abircan,öncevatan,sılam58,siva burs sandallı ,kardelençiçeği,ve diğer değer verdiğim arkadaşlar sitede yer aldıkları gün bende aranızda olacağım hiç merak etme ALLAH'a emanet ol .hoşça kal ALİBABA58

Konu NECMEDDİN ÖZBEK tarafından (12.12.2012 Saat 09:56 ) değiştirilmiştir..
NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...