Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 10.06.2013, 09:18   #409
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4502 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt
Standart Cevap: HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ.

Alıntı:
nene-hatun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sandallı kimsin nesin bilmiyorum çokta umurumda değil. Bu forumda yol gösterici yazıları çok yazdım .Baktım anlaşılmadı yandaşların iftiralarını görsel resim ve videolarını da ekleyerek ispatlamaya çalıştım. Halen anlaşılmadı. Kimse burada bana korumaya çalıştığınız adamların fikir ürettiğini söylemesin sizin bacanah bacanah dediğiniz adam bile yan sutunda kendi gibi düşünmeyenleri mıhlamaktan sözediyor ve zaten birinin şu anda Sivasta halledildiğinden. Edep yahu . Bana b.k atacağınıza yazılanlara sürekli hakaret ve küfürle cevap veren sevgili yandaşlarınızı edebe ve terbiyeye davet edin. Bu foruma girmeme kararı almıştım. Ama bu başlık açılınca söyklenen yalanları görünce dayanamadım ve bu olayların büyük bir çoğunluğuna tanık olan biri olarak yanlışları yazmaya başladım. İnsanlar bunları halen savunmaya devam etttiler tüm görsel resim ,video hatta yandaş basındaki bazı insanların ,idari amirlerin bunların yapıldığını kabul etmelerine rağmen. Onuru olan adam "evet bunlar yalanmış "der ve özür diler keza kendini samimi dindar sayanlar da. Onlar zaten bu eyleme destek olanlar. Zira biliyorlar ki zulme karşı durmak kutsal kitaplarının emridir. Biliyorlar ki akepenin yaptıklarına karşı durmak dinlerine karşı durmak değildir.
Neyse fazla uzatmanın anlamı yok. Dediğim gibi bu forumda zeka ve bilgi ve kültür birikimi ile yazı yazanların sayısı bir elin beş parmağını geçmez. Bu nedenle merak etmeyin bu foruma artık yazmayacağım ne olursa olsun. Bir süre sonra geri gelenleri de kaçıracağınız için yine sinek avlamaya devam edersiniz. Görüldü ki şimdiye kadar bizim gibiler olmadığı sürece bu forumu alıp sürükleyecek zeka ve bilgi düzeyine sahip insanlar yok burada.
Bacanah dedigim kisiyi uyardigimi da görmüs olmaniz lazim.
Kültür ya da fikri donanim da maddiyat gibidir. Kimisi zengin kimisi de fakirdir. Fakirleri hâkir görmek ne kadar insancildir. Büyük ihtimalle sosyal demokratsiniz ama inandiginiz degerlerin sizin gercek yasaminiza bir faydasi olmamis. Kisileri kücük görmek hatta hakaret etmek insan olan hic kimseye yakismaz bence.
Karsi fikirlere tahammülünüz yok, sizi elestirince kacarsiniz. Bence sizin zeka ve bilgi seviyenizde bir forum yok, buralarda kendinizi cürütmeyin.
Ben hayatimda oy kullanmadim, kimseye manevi bir destegim de yok. AKP´li oldugum kanaatine nasil ulastiniz? O engin zeka ve bilgi seviyenizle mi?