Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 03.11.2013, 18:02   #3
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 19:16

Tecrübe Puanı: 792 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt
Standart Cevap: İZMİR FUARINDA İMZA GÜNÜME DAVET

Alıntı:
besyo_cu Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Böyle güzel bir etkinliğe katılacak olmanızı tebrik ederim. İnşallah Sivaslı hemşehrilerimiz gereken ilgiyi hem size hemde festivale gösterirler.
İnşallah efendim sağolunuz.İlginize teşekkür ederim.
Ben taa Sivas'tan İzmir'e kültür sanat adına gideceğim.KAR TANELERİ adlı İkinci şiir kitabımı çok değerli İzmir halkımıza imzalayacağım inşallah. Bu kitabım herhangi bir şiir kitabı değil içerisinde 37 adet ödül ve plaket aldığım şiirleri,m ve 39 adet bestelenmiş şiirlerim var. Amacım ben ölmeden sağlığım daha fazla bozulmadan hayatta iken bu eserimi halkımız ile paylaşmaktır.
Çünkü bugün yarın ölsem bakalım ki geride kalanlar bu eserlerimin kıymetini bileceklermi,pek sanmıyorum,belkide çöpe atarlar.
O nedenla hayatta iken kitaplarımı okuyucuları ile buluşturmak en büyük sevincim ve amacımdır.
İzmir'de yaşayan bütün Sivaslı hemşerilerimi ve tüm İzmir halkını herkesi Alsancak'taki Ege Bölgesi Sivas Tanıtım Günlerinin olacağı İzmir fuarındaki 2*3-4 nolu hollerden birinde gerçekleşecek imza günü standıma bekliyorum.İmza günüm 7-8-9-10 Kasım 2013 günlerinde dört gün devam edecektir ve ben dört gün boyunca orada olup sevgili okurlarıma kitaplarımı imzalayacağım.
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla