Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 19.07.2009, 09:51   #29
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: !!!!!!ANDIMIZ!!!!!

Alıntı:
goramaz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
kimsenin konuyu çarpıttığı falan yok... atalarımızın kemiğinin sızladığını dşünüyorsanız merak etmeyin sizden çok düşünüyorum atalarımı . benim de dedem çanakkale de şehit oldu..

arifcoskun bey haktan bahsettiğim vergi, askerlik memurluk değil bunlar düşünceme göre vatandaşlık görevidir. Kimliğinde T.C. vatandaşı yazan herkes bu haklara sahiptir..
düşünün bi kere Türkiyen'nin önünde Kürt sorunu diye bir sorun var. Türkiye yi o bölücüler işte bu sorun yüzünden bölgede tıkamak istiyor..bunlara fırsat vermeyelim diye yazdım.
bazen düşünüyorum ''kürt olarak dünyaya gelseydim'' kendi tarihimi bile bilmeyecektim..
ben sizler gibi düşünmüyorum.. ülkemin bölünmemesi için yazdım yazdıklarımın arkasındayım...daha birkaç yıla kadar Kürkçe konuşmak yasaktı..şimdi devlet tv sinde kürtçe yayın var.. ne oldu ülkeme zarar mı verdi fayda mı verdi?
Sayın goramaz hocam söz hakkı istiyorum;
Elbetteki konuları konuşa, konuşa çözüme kavuşturacağız, burada karşılıklı fikirlere saygı ve hoşgörü çerçevesi içerisinde çözülmeyecek sorun yok bence birbirimizin fikirlerinden istifade ederek doğrular ortaya çıkacaktır,
Peki hocam burada şimdi bir kürt meselesi olduğunu varsayalım, diğelim ki; o, şu bu sen kürtsünüz. Alın size şu şu şu haklar yıllar boyu verilmemişti, şimdi analdıkki hata etmişiz, peki bunlar ne nedir ne olmalı? Ben bunu merak ediyorum .