Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 08.09.2009, 12:30   #23
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: İLK TÜRKİYE CUMHURİYETİ KİLİSESİ…

Alıntı:
ömer yalcin Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Su anda almanya Köln kentinde büyük bir camii insa ediliyor, camii nin yapilmamasi icin tüm asiri dinci hiristiyanlar protesto ediyor. Camii nin yapilmamasi icin ellerinden geleni yapiyorlar. ben veya biz nasil hosgörülü olalim........................ ...............
Ha oradaki cami yapımına şiddetle karşı çıkan zihniyet, ha buradaki kilise yapımına aynı şekilde karşı çıkan zihniyet. İkisinin birbirinden farkı yok, ben onu demeye çalıştım ömerciğim. Herşey karşılıklı hoşgörü ve saygıdan kastım oydu.