Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - AYYILDIZ İLKÖĞRETİM OKULU(VAN--BAŞKALE)
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 25.11.2010, 22:13   #63
65serdal58
Usta Yiğido

65serdal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65serdal58 Şuan 65serdal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.05.2016 11:20

Tecrübe Puanı: 1307 65serdal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Lächeln Cevap: AYYILDIZ İLKÖĞRETİM OKULU(VAN--BAŞKALE)

SOSYAL SORUMLULUĞUMUZ

Vatanın en ücra toprağında en uca doğru okuma aşkını nice minik kalplere aşılamak için ilerliyoruz.
Yollar tozlu,dağlar arasında incecik uzanıyor;etrafta yer yer evlerin ışıkları göz kırpıyor bize.Bizler çocuk sevgisiyle,ilim aşkıyla yanıp tutuşan ÇALIKUŞLARI,küçük bir köyün karanlığını kitaplarla aydınlatmaya gidiyoruz.
İçimizde tarifsiz bir heyecanla ilerlerken Türk bayrağının altında ufacık kalan okulun önünde duruyoruz.İçerisi ufak 2 sınıftan oluşuyor sadece,sıralar eski,kitaplık fakir..Hemen getirdiğimiz kitap kolilerini taşımaya başlıyoruz.Bizi gören köylü ve çocuklar gözlerinde meraklı,utangaç bakışlar;yüzlerinde tebessümle karşılıyorlar hepimizi.
Birçok imkandan yoksun olan ama şikayet etmeyen,saf ve temiz,heyecanlı minik yürekler..
Öğretmen-öğrenci el ele hazırlıyoruz kitaplığı.İlk girdiğimizde bomboş olan kitaplık dolabını doldurmuş olabilmenin gururunu yaşıyoruz.
Yaşamak zor,kış soğuk,yollar çetin.Orda uzakta bir köy var...Orda toprağa tohumlarını binbir zahmetle ekmeye çalışan öğretmen ve yeşeren nice tohum var.
Bizler çocuk sevdasıyla yanıp tutuşan ÇALIKUŞLARI;sadece kitap değil sevgi,kardeşlik götürdük bu küçük köye.Bize uzanan minik elleri tuttuk sıkıca ve AYYILDIZ'IN IŞIĞIYLA AYDINLATTIK BİR KÖYÜN KARANLIĞINI
....ELİF İBAL

AYYILDIZ İLKÖĞRETİM OKULU OLARAK BAŞLATTIĞIMIZ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNDE KÖY OKULLARINA KURULMASINI PLANLADIĞIMIZ KÜTÜPHANELERİN İLK AYAĞI OLAN VAN-BAŞKALE EKECEK KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULUNA 4 SET ANSİKLOPEDİ,50 HİKAYE KİTABI,ÇEŞİTLİ KIRTASİYE MALZEMELERİ VE YARDIMA MUHTAÇ ÇOCUKLAR İÇİN KIYAFETLER MÜDÜR YETKİLİ ÖĞRETMEN MEHMET ERSOY A TESLİM EDİLMİŞTİR.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

PROJE EKİBİNDE OLAN OKUL MÜDÜRÜMÜZ SERDAL YILDIZ A,MÜD. YARD. M.KEMAL KUTLUBAY A ,ÖĞRETMENLERİMİZDEN BAHAR GÜLER ,ELİF İBAL ,BAHAR İLİŞİK ,HANİFE KARADAĞ VE NURAY AĞCA YA TEŞEKKÜR EDERİZ.

KÖYE ULAŞIMIMIZI SAĞLAYAN REMZİ KARADAĞ VE KÖYDE BİZDEN İLGİSİNİ ESİRGEMEYEN ADEM ÇAKIR A MİNNETTARLIĞIMIZI SUNARIZ
65serdal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı 65serdal58'e Teşekkür Ediyor...