Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - 2014 Sivas Belediye Seçimi;Adaylar-Projeler
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 03.11.2013, 20:36   #27
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 21:16

Tecrübe Puanı: 627 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2014 Sivas Belediye Seçimi;Adaylar-Projeler

Dün 1 saat sipas tv. de Burhaneddin Kuru yu dinledim..Burhaneddin Bey eğer başkan seçilirse yapacağı projeleri anlattı..Anlattığı projeleleri yenibirsivas.com adlı siteden de görebilirsiniz dedi..Zaten kendi özel sitesi de varmış ....Projeleri duymak çok hoşuma gitti...En ilginçlerinden biri eski Dikimevinin bulunduğu alana şehir Merkezindeki Orduevi,Jandarma Lojmanları,Subay Lojmanlarının gönderilmesi..Bunların bulunduğu alanlarında farklı projelerle değerlendirilmesi...Burhaneddi n Bey de Doğan Ürgüp gibi Kızırmak Projesi yapacakmış..Sami Bey in düşündüğü Adliyenin altından 2 farklı noktaya doğru bir altgeçit mi yoksa tünel mi diyelim bir projesi de var...Bir çok proje den bahsetti...Yine ilginçlerinden biri Kuzey Çevre yolu tarafında 100.000 kişilik bir şehir projesi de varmış;bu projede bahçeli villarda çok fazla olacakmış..12 tane kapalı açık otopark projesi var dedi...Yukarı Tekke ile Sevgi evleri arasında bir teleferik projesi yapacağız dedi...Doğan Bey yapacağı Kurt dere Parkına benzer adını tam anlamadım Vadili bir projede var...Burhaneddin Bey beni çok şaşırttı..Daha bir çok projeden bahsetti...Eski sanayi ve Buğday Pazarı için de yarışma Projeleri düşünüyormuş...Sivas taki tüm sanayileri Organize Sanayi Bölgesinde toplamayı düşünüyormuş...Proğram kısa olduğundan hepsini açıklayamadı dedi......Bu da gösteriyor ki daha önce düşündüğüm gibi bu yerel seçim Sivas'ta Projelerin yarıştığı bir seçim olacak....Bu seçim çok çekişmeli geçeceğe benziyor...Umarım herkesin özlediği,projeleri beğenilen birisi Sivas'a başkan olur ..İsimden partiden ziyade Sivas için bir şeylerin yapılması bence en önemlisi diyorum....(alıntı-eyup58)..................Burha nettin Bey'in bir projesi de Meydan Projesiymiş.Projeye göre mevcut Sigorta Hastanesi(Devlet Hastanesi) kaldırılacakmış;bu alana Meydan yapılması düşünülüyormuş;bu meydan Kale ile uyumlu olacakmış..Burhanettin Bey Gençler için de özel projeleri olduğundan bahsetti..Ayrıca Sivas'a AVM yapılması için elinden geleni yapacağını;1 değil 3-4 tane AVM yi Sivas kaldırır diyor...Bunların dışında yaşlılar,engelliler için de özel projeleri olacağından bahsetti...Bunun gibi daha bir çok şeyden bahsetti...Bazı projelerin resimleri de ekranda yer aldı...Bir de Karşıyaka ya tarihi köprünün ilerisine yeni köprü yapacağım dedi...Hatırlamadığım daha bir çok şeyden bahsetti...Diğer adaylar da bakalım ne gibi projeler açıklayacaklar...Şimdiden Sami Aydın ve H.İbrahim Karademir'in projelerini de merak etmeye başladım;bakalım bu seçimde Sivas Belediye Başkanı olarak kimi göreceğiz?B.Kuru son günlerde eğer göreve gelirsem Sivas'a 2.Devlet Üniversitesi'nin gelmesi için elinden geleni yapacağım diye bir vaadi de var...Bunu sayın başkan her gittiği toplantı da söylemeye başladı....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar eyuphulagu'e Teşekkür Ediyor...