Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Sivas'a ikinci üniversite...
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 11.04.2010, 15:39   #8
mekke-sivas
Yeni Yiğido
NO AVATAR

mekke-sivas Şuan mekke-sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.08.2014 07:20

Tecrübe Puanı: 527 mekke-sivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: --->: SİVAS'A İKİNCİ ÜNİVERSİTE...

Bu konuda TSO ya ve iş adamlarımıza büyük işler düşüyor. Burdan sivasta yaşayan ve kalbi sivas sevdasıyla atan istanbuldaki ve diğer illerdeki iş adamlarımıza bir çağrıda bulunmak istiyorum. Yeni açılacak Üniversite birimlerine kendi adlarını verdirerek teklifte bulunsunlar. Sponsorluk yapsınlar.

Sitemiz yetkililerine de bir teklifte bulunmak isitiyorum. Sivasta ikinci Üniversiteye katkı Fonu kuralım bir kamı bankasında hesap açalım. Ben burdan taahhüt ediyorum bir maaşımı bu fona yatıracağım. Mekke den selam ve dua ile

Bende burdan sivas taki ve gönlü sivas sevdasıyla çarpan istanbul ve diğer illerdeki iş adamlarımıza çağrıda bulunmak istiyorum.Sponsorluk yaparak unıversıtenın bırımlerıne adlarını vererek talıp olabilirler.

Sitemiz yöneticilerinede bir teklif yapmak istiyorum. Bu taşın altına bizde elimizi koyalım. Bir fon kuralım bir kamu bankasında hesap açalım.Bütün site üyelerine yardımları için duyuru yapalım.Bu fona ben şimdiden bir maaşımı havale göndermeyi taahhüt ediyorum.

Konu mekke-sivas tarafından (11.04.2010 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
mekke-sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar mekke-sivas'e Teşekkür Ediyor...