Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Saadet Partisin'de kayyum şoku
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 23.09.2010, 15:56   #3
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1312 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Saadet Partisin'de kayyum şoku

Numan Kurtulmuş 2u gerçekten çok seviyorum ne dediğini bilen aklı başında birisi. ve inanıyorum kiileri de tayyip erdoğanın alternatifi olacak birisi.

ancak erbakan ve ekibi yalnış yaptı. İisimler geçici dava kalıcıdır. Erbakanın kızı ve oğlu sağolsun saadeti saltanata çevirmeye çalıştılar sağolsunlar başardılar da ama anlasalar Numan Kurtulmuş gerçekten saadet için bir lütuftu.

Alıntı:
Siyahnur Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Enteresan...
Yüzde 2 bucuk insan toplulugu, daha kendi icerisinde birligi, nizami saglayamazken, birde "milli nizamdan" dünya nizami" kurmaktan, insanligi ve dünyayi kurtarmaktan bahsediyorlar...
kardeşim bu tamamen hırslarının esiri olmuş insanların kavgasıdır. Saadetin amacından kaymadır. Milli gazetede de hesap kitap işleri yüzünden bazı sürtüşmeleri okuduk. Dava dava diyenlerin önce bu davaya kendilerinin inanması gerekiyor.

Konu goramaz tarafından (23.09.2010 Saat 15:56 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar goramaz'e Teşekkür Ediyor...