Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Baharözü köyü (Aşık feryadı )
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 08.08.2010, 20:53   #8
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 00:23

Tecrübe Puanı: 1762 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Baharözü köyü (Aşık feryadı )

oğullarının birini tanırım kızı teyzemin gelinidir sanırım büyük oğlu birazcık kafan eserikli gibi
sinirlenince tüfek çekiyo iki kızınada eşinede eşini çok döven biri kadıncağızın dişlerine kadının psikolojisi bozuk kaldıki o kadar dayağı biz yesek heralde şimdiye ölürdük dediğim gibi baba mesleğini yürüten bildiğim kadarıyla yok olsa gelin hanım söylerdi ama gelin hanımda dedesi gibi deyişler yazıyordu bilmiyorum devaam ediyormu bende bir yıldır görmüyorum hatta feryadinin büyük oğlu kanal 7 yede çıktı nur ertürkün sabah programına türkü yarışmasına katıldı ev yaptırdım üzerini kapatamadım zor durumdayım çünkü evime yılan giriyor korkuyorum diye konuştu babasının eserlerinden okudu.bildiğim bu kadar.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 10 Kullanıcı aysima58'e Teşekkür Ediyor...