Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - SİVAS'IN İNCİSİ 'TURKUAZ PROJESİ'
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 19.01.2013, 11:53   #132
nene-hatun
Tecrübeli Yiğido

nene-hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nene-hatun Şuan nene-hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.06.2013 10:16

Tecrübe Puanı: 458 nene-hatun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SİVAS'IN İNCİSİ 'TURKUAZ PROJESİ'

Abdurrahman 58 ve aktassa bu iletim sizler için.

Abdurrahman 58 eğer yaşın gerçekten 23 se hayatı gerçekten tanımadığını söyleyebilirim.

1-Eğer dediğin gibi aktassa nın, BBP NİN ölen liderine hakaret ettiği bir ileti varsa bunu göster. Ben görmedim gözümden kaçmış olabilir.

2-Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Eğer bu kadar şehitlerimize üzülüyor ve saygı gösteriyorsan şu anda mecliste bulunan yan sanayinin ürünü (mhp) ülkücü kardeşlerin bu şehitlerin müsebbibi olan AKP ye koltuk değnekliği yapmakla meşguller. Ki bu parti şehitlerine kelle derken,imralıdakinin emirlerini beklemekte,bir diğeri "dağdakiler boşuna ölmedik diyebilsinler " demek cüretini göstermekte.Asıl bunlara tepkini göster.

3-BBP li belediyenin rant kavgası yüzünden kendini bu kadar yırtma. Bugün partiler sizleri sadece kullanmakta .Onların asıl dertleri sadece rant ne bu ülkenin vatandaşları ne Sivasın gelişmesi.

4-Bu nedenle tepkilerin çok gereksiz ve bir o kadar da ayıp. Mensup olduğunuz Anadolu terbiyesine de hiç uymuyor .Bu nedenle özür dilemeni tavsiye ediyorum.

AKTASSA size gelince ; eğer bu genç arkadaşımız özür dilerse bunu kabul etmenizi yok eğer etmezseniz de ve yasal yollarda ısrar ediyorum derseniz en azından artık cevap vermemenizi tavsiye ederim.Zira kavgada yumruk sayılmaz siz ona o size bu devam eder.Çok fazla uzatmayalım bu durumu.
Görünen o ki yöneticilerin bu durumu ortadan kaldıracak adımı atmak gibi bir dertleri yok. Bu basirete ve olgunluğa sahip değiller. Bu nedenle uzatmasak yerinde olur diye düşünüyorum.