Konu: Çiftay AŞ
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 03.05.2010, 20:52   #6
Hüsamettin_58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Hüsamettin_58 Şuan Hüsamettin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.05.2010 20:53

Tecrübe Puanı: 0 Hüsamettin_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çiftay AŞ

degerli ciftay yöneticileri.ben hüsamettin.size bir şikayetim olacak.
Ben 29.03.2010 tarihinde divrigi acık işletme maden sahasına (A kafa maden ocagında)greyderci olarak işe başladım.Ne yazıkki 33 gün calıştık ordaki taklacılar yüzünden işime lastik patlatıyorsun diye son verdiler.Ben işe başlamadan önce günlük 4 ve 5 kamyon kademeye makas kırma yüzünden geliyordu.Ben geldikten sonra topu topu 3 arac makas kırmamıştır.Greyder 3 defea şansızlık yüzünden lastigi patladı diye işten atıldım.Birben deil gelen insanlara birsürü masraf ettiriyorlar ve fazla gecmeden en ufak gereksiz şeyler sebebi ile işten atıyorlar.Misal şöförlere o yoldan bu yola niye gectin diye, bu makinadan diger makinaya boşum diye giden insanları işten atıyorlar. Ben şantiye şefi Ahmet bey var.Bu insan bir kaçtane ekabil takımına bakıp milletin ekmeği ile oynuyor.Hemşericilik yapıyorlar.Zehir gibi calısan şöförlerin elinden iyi aracları alıp gereksiz calışma yapan hemşerilerine veriyorlar.Özellikle Patron Ziya Beyin okumasını istiyorum.Benim oporatirlüğümü orada calısan Osman Çavuş, aynı zamanda greyderci olarak calışan arkadaşıma sorabilirsiniz.Ayriyetten özellikle söför arkadaşlara sorulup bu haksızlığa dur demesini istiyorum sorup öğrenip gereğinin yapılmasını arz ederim.Şirketiniz çok iyi ama içerde calışan ileri gelenlerin bazıları Ahmet Bey gibi (Şantiye şefi) şirketin menfatını deil, kendi çevresini ve arkadaşlarını ön planda tutuyor. Saygılarımla ...
Hüsamettin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla