Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 17.05.2009, 22:43   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Babasız İlk Doğum Günü

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun da yaşamını yitirdiği Kahramanmaraş’taki helikopter kazasında ölen gazeteci İsmail Güneş’in 6 yaşındaki oğlu, ilk kez babası olmadan doğum gününü kutladı.

Kahramanmaraş’ta düşen helikopterden yaralı kurtulduğu halde, donarak yaşamını yitiren İhlas Haber Ajansı muhabiri ve Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı İsmail Güneş’in büyük oğlu Tuluğhan Güneş 6 yaşına girdi.

Doğum gününü ilk kez babası olmadan geçiren Tuluğhan Güneş için eğitim gördüğü Özel Sobe Kreş ve Gündüz Bakımevinde doğum günü programı düzenlendi. Öğretmenleri, arkadaşları ve ailesiyle doğum gününü kutlayan Tuluğhan Güneş, doğum günü pastasının mumlarını 3 yaşındaki kardeşi Çağan ve annesi Yasemin Güneş ile birlikte üfledi. İki hediye alarak, birini kendi, diğerini de eşi İsmail Güneş adına oğluna veren Yasemin Güneş, Tuluğhan’ın doğum gününü ilk kez babası olmadan kutladıklarını ifade etti.
Çocukları Tuluğhan ve Çağan’ın her doğum gününü evlerinde kutladıklarını anlatan Güneş, ’’İsmail, çocuklarımızın her doğum gününde eve daha erken gelir, hazırlık yapardı. O gün adeta çocuklar gibi havalara uçardı. Oğullarımızla saatlerce oyunlar oynardı. Ancak şimdi İsmail aramızda yok, yine de çocuklarıma eksikliğini hissettirmemeye çalışıyorum. O yüzden Tuluğhan’a iki hediye aldım ve birini babasının aldığını söyledim.” dedi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla