Konu: SİVAS 1877
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 02.06.2008, 21:32   #11
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart --->: SİVAS 1877

Berat kardeşim ben burada direkt birini suçlamıyorum,sana veya senin tepkilerine hak veren arkadaşlarınıda suçlamıyorum.Fakat senin suçlama şekline maruz kalacak birşey yapmadığım inancını hala taşıyorum.
O forumda cevapladım zeten. Elbetteki o yazı bana ait değil,bende kitaplardan yada internetten araştırma yapıyorum.Konuyla ilgisi olunca bende forumda paylaştım sadece.
Şiddetle karşı çıktığın yazının birde sonunu okusaydın keşke.
Neyse, şimdi konuyu dağıtmayalım hem "boun" arkadaşımızın açtığı sayfayıda,
farklı konuyla işgal etmek istemiyorum,zaten orada sende bende yazacağımızı
yazmışız,
Sizden ricam,fikirlere görüşlere biraz daha ölçülü birazdaha hoşgörülü yaklaşırsanız hem tartışılan konu daha iyi anlaşılır hem de ortak mutabakat sağlamamız adına daha iyi bir durum ortaya çıkarmış oluruz.
Saygılar