Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - kangal ilç.yarışıyor.
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 02.03.2010, 16:19   #1
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart kangal ilç.yarışıyor.

selam millet yine benim galiba benden kurtuluş yok size
bilginiz üzre tv58de ilçeler yarışıyor adlı bir program başladı ve bu cumartesi kangalımız yarıştı hoş anlatıcı bayan derecemizi düşürdü ama oldu artık yapacak bişiy yok
sizden ricam kangalın oyu diğer ilçelerden çok düşük yapacağınız şı ılce yazıp boşluk bırakıyorsunu kangal 3 yazıp 3969 a msj bırakıyorusnuz lutfen rica ediyorum kangallı hemşehrilerim özellikle sizden yahu bak birde beni düşünün iki ilçeye birden veriyorum baylar sizin işiniz bayanlardan daha kolay ilçeniz bir tane bizim gibi başka ilçeye gelin gitmiyorsunuz ya artık bir oyda atarsanız sevinirim ama günde birtane atınki kangalımız birinci olsun lutfen diyorum noooooooooolur hadi başlayın bakalım kullanan buraya kaç oy gönderdiğini yazsınki inanayım haa.hadi kolay gelsin sizelere tabii banada.
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ayten58'e Teşekkür Ediyor...