Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - BİR AYRILIĞIN İLK GÜNÜ
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 18.05.2009, 22:53   #1
ukba
Usta Yiğido

ukba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ukba Şuan ukba isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.11.2015 17:33

Tecrübe Puanı: 653 ukba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart BİR AYRILIĞIN İLK GÜNÜ

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
canım sevgilim bugün ayrılığımız ilk günü yürüyen kocaman bir açık yarayım şimdi rüzgar değdikçe sızlıyor kanıyor her yanım nasıl ölesim var anlatamam ama senden başka birşey ile öldüremiyorum kendimi bundan bir yıl önce taksimde o mühallebicide yine susarak başlamıştı bi tek kelime bile etmeden buyurmuştu hayatlarımızın içine herşey başladığı gibi bitiyordu tek kelime bile etmeden vedalaşıyorduk. bugün ayrılığımız ilk günü sevgilim sanırım artık bende bittim. bugün bir ayrılığın ilk günü sevgilim bugün ölmezsem bir daha ölmem eminim ayrılığın ilk günü ölmeyenler bir daha ölmezler bilirim bilirim. ayrılığımız ilk günü sevgilim sana mutluluk huzur saadet kendim için allahtan saat dinlerim. bugün ayrılığın ilk günü sevgilim bugün ölmeyenler hiç ölmezler bilirim. sanırım bir şey yok aramızda acırım aşksız yıllarımıza bundan böyle eksik heryanımızla yaşarız yaşarız yaşlanırız. başıma gelmesiimkansız diye düşündüğümüz şeyleri yaşamakla geçiyor hayat aşk önce damardan giriyor sonra burnundan getiriyor insana en yakışıklı çağlarında kanıyor her yanın filmin sonu hiç değişmiyor sarılmamış yaralarla doluyor her yanın bugün ayrılığın ilk günü sevgilim ölüyorum inan kendimde değilim sokaklarda yanlız yürüyemem sabahların kör karanlığında işide gidemem artık. .. yemek yiyemem televizyon izleyemem uyamamki sensiz sen olmadan sinemaya bile gitmedim ki ben çaresiz hareketsiz ölüme yakın bir uçurumun dibindeyim. bütün cümlelerimi senin için kurmuştum ben yeni bir cümle daha kuramam bütün sevmelerimi senin için kullanmıştım şimdi kime seveceğimi bilemem ne adın geliyor aklıma ne annem ne huzur diliyorum artık kendimi için artık seyrelim tükenen dokunuşlar uzayan kırılgan sessizlik aramızda duran tedirgin tuhaf yabancılık sanıyorum biz şimdi gerçekten gerçekten ayrıldık.

Konu ukba tarafından (03.06.2009 Saat 23:27 ) değiştirilmiştir..
ukba isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ukba'e Teşekkür Ediyor...