Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Yerli Gandhi’nin Dikkatine
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 26.07.2010, 19:30   #9
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 861 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Yerli Gandhi�nin Dikkatine

Alıntı:
turkbeyı Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Olabilirde ama olmayabilirde şimdi kadının günahını almayalım.
Ama değişmeyen birşey var.Ne türban ne de başka şey.
İşsizlik.Bu konu birçok konunun üstünde ama bir konunun altında kalıyor:Terör.
Bu iki konu + eğitimin düzelmesi (sbs,lys,ygs gibi sınav sorunlar) ile Türkiye Avrupanın hatta dünyanın en büyük ve güçlü devletleri arasında yer alabilir.Sorunlara birde bu boyuttan bakmak lazım.Türban felan bu şeyler sonra halledilebilir ama işsizlik ve terör ve eğitim halledilmezse ne türban kalır ne de başka şey.Bende bu şekilde birşeyler aktarmak istedim.
İllaki Terör ve İşsizlik büyük sorunlar ancak Terör gerçektende birilerinin çok güzel bir şekilde oynattıkları bir sopa gibi kimin işine nasıl gelirse o yönde sallıyorlar ne zamankı ülkemiz iyi yerlere doğru adım atsa birileri bu lanet şeyi bu ülkenın basına bela ediyor ve bana kalırsa ilk olarak Kürt halkını Pkkdan uzak tutmaya yarayacak formuller üretmeli.İlk basta Açılıma karşı cıksamda bence Açılım bu sorunun çözümünde önemli bir faktör.

Hem artık turban gibi bir konuyla ugraşmak saçma millet nelerle ugraşıyor biz nelerle ugrasıyoruz bırakın mıllet nasıl giyinirse giyinsin kımene .
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar sivaslıgenç'e Teşekkür Ediyor...