Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - İlk Miting Sivas'ta
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 17.02.2014, 18:17   #12
Sılam_58
Tecrübeli Yiğido

Sılam_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sılam_58 Şuan Sılam_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.04.2015 00:03

Tecrübe Puanı: 557 Sılam_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İlk Miting Sivas'ta

Alıntı:
amet_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bırakın boş lafları icraatlara bakın geçenlerde chp binası önünde chp seçmenleri eşşekli bir eylem yaptı 10 yıldır chpye hizmet ettik 10 yıl sırtımıza semer vuran çok oldu diye anlamaları biraz uzun sürmüş ama 10 yıl sonunda anlamışlar zararın neresinden dönersen kardır inşallah sizlerinki okadar uzun sürmez bir an önce doğruları görürsünüz makarnayı kömürü bırakırsınız...
Gerçekleri söylemek neden se sizin gibilere hep boş laf oluyor. Yazdıklarımın bir cümlesini yalan diyin çürütün size katılayım.
Ya siz marsta felan yaşıyor olmalısınız yada
sizede para sayma makineleri armağan ettiler, ayakkabı kutularını doldurdunuz euro, dolarlarla...Yada 839 TL
asgari ücretli olup 800 milyon dolarlık yolsuzluk yapmış hırsızları savunan türdensiniz...Başka bir anlam ifade etmiyor.
İstisnalar kaideleri bozmaz, helal olsun size beni aday göstermedi diye eylem yapan bir gurubu tüm camiaya malettiniz. Zaten
sıkışınca ya geçmişi karalar yada dini siyasete alet edip kullanırsınız...Bu alışkanlık yaptı artık yadırgamıyoruz...
Benim size söylemem gerekeni siz bana söylemişsiniz, evet doğru tektir iki tane doğru olmayacağına göre doğruları görmen dileğiyle...
Sılam_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Sılam_58'e Teşekkür Ediyor...