Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Dostum Bana Taş Atma
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 09.06.2013, 17:00   #5
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 14:51

Tecrübe Puanı: 734 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Dostum Bana Taş Atma

Polis gül atarken sanırım geriye taş olarak gelmiyor. Polis denince ne anliyoruz? Polisin görevi neler nelerle sınırlı. Polisi keyfi kararların için inadın için bastırıcı saldırıcı güç olarak kullanılamaz bu bütün Dünyada böyledir. Buna iyi bakmak iyi anlamak gerekir. Polis kendine saldırı şiddet gelmedikçe durup dururken yoldan geçen insanlara biber gazı sıkıp bayanların saçını çekip yerlerde sürükleyemez! Hele bir görüntü izledim çok vahim... Bakonundan vatandaş çekmiş. 10 kadar polis bir kızı ablukaya almış yerde tekme ile cop ile öldüresiye vuruyorlar. Bu hangi akıla uyar hangi vicdana uyar size sorarım? O görüntüyü izleyen de ne uyandırır?
İnsanlar gösteri yapıyor diye, demokratik haklarını kullanıyor diye polis saldırmaz saldırtılmaz, ancak o topluluk zarar verici bir şey yapar, insanların canına malına gastedici bir şey olur tamam o zaman gerekli gücünü kullanır buna kimsenin bir şey demeyede hakkı olamaz zaten...
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Pusula_58'e Teşekkür Ediyor...