Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - SİVAS TAKIMINA SAHİP ÇIK
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 23.05.2011, 09:06   #4
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 796 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt
Standart Cevap: SİVAS TAKIMINA SAHİP ÇIK

Ne diyeyim.Şu saatten sonra ancak şunu özgürce söylüyorum.

Sivasspor'a sahip çıkmayan yöneticilerin bir çoğu ve ayrıca Sivassporluyum diye böbürlenen sahte yiğidoların dün Fenerbahçe forması ile fotoğrafçılara poz verdiklerini gözlerimle gördümya ölseydimde bunları görmeseydim.
Bumu sadakat, bumu yiğidoluk , bumu hizmet. Fenerbahçe'ye şirin gözükmek için sahte yiğidoların bir çoğu birbiri ile yarıştı.
Gerçek yiğidoluk böyle olmaz.Ben fanatik bir bayan yiğido olarak bunu kabul edemem ve Sivasspor'un iyi gününde ve kötü gününde yanında olmayan, arkadan vuran sahte yiğidoları şiddetle kınıyorum. Ben bu yaşımda Sivasspor'a oynanan oyunlara bu kadar üzüldüm. BÖYLE YİĞİDOLUK OLMAZ.İşte o kadar, haksız isem haksızsın diyen varsa çıksın karşıma. GERÇEK YİĞİDO OLMAK KOLAY DEĞİLDİR.MERT,CESUR YÜREK VE SADAKATLI OLMAK GEREKİR.

Buradan ben tüm SAHTE YİĞİDOLARA YAZIKLAR OLSUN diyorum..
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sabiha Serin'e Teşekkür Ediyor...