Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Yıldız Dağı’nda Teleski ve Telesiyej Heyecanı
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 10.03.2013, 09:14   #4
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 18:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Yıldız Dağı’nda Teleski ve Telesiyej Heyecanı

trabzona gençlik olimpiyatı yapacağız diye 500 milyon€ para akıtıldı erzuruma kış olimpiyatı yapacağız diye 500 trilyonharcanıp saman yığınlarının üstüne tırlarla kar tasıyarak pist yaptılar sivasda karın alaası var pistin daniskası var yıllarca şu dağa tek çivi çakılmışmı bu şehrin yüzde 71 nin başı boş it sürüsü gibi peşinden koştukları zihniyetin kominist bakanı yıllarca turizm bakanlığı yaptı bana sivas turizmini canlandıracak yaptığı tek hizmeti gösterin kimse gösteremez tek yaptığı sivası her ortamda aşşağılamak kötülemek çakalların toplandığı ortamlarda gönüllere hoş gelsin diye sivası utanç şehri yapacağız sivasa utanç müzesi yapacağız elimizden geldiği kadar sivası yerle bir edeceğiz diyordu çok şükür kurtulduk şimdi yerine kim gelmişşe gelmiş gavur olsalar ille bi çivi çakarlar diye düşünüyorum onedenle bu yıldızdağı projesinden umutluyum erzuruma yapılan yatırımın 10 da 1 ne bu proje gerçekleştirilir diye düşünüyorum çok geç kalındı erzurumda palandöken kayseride erciyes bursada uludağ kastamonuda ılgaz kayak merkezi var sivas karın kışın yoğun olduğu yer uygun pistvar uygun dağ var tek bir yatırım yok bu utanç verici durum hasretle bu merkezin yapılmasını bekliyorum
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar 58MUAMMER58'e Teşekkür Ediyor...