Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 24.03.2013, 21:29   #14
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 18:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sayın Doğan Ürgüp'ün Çalışmaları (2009-2013)

ben herkesle istediği her konuda, hertürlü adam gibi tartışırım sizin gibilerin yaptığı tartışma filan değil resmen tahrik, ağzımdan bbp mbp diye bişey çıkmadı işi particiliğe dökerseniz onu ayrı tartışırız bilmiyorum benmi anlatamadım sizmi anlamıyor yada anlamak istemiyorsunuz bilemiyorum yazdım benim hiçbir görüşle yakın temasım yok hiçbir parti üyesi değilim kimsenin ne bir bardak çayını içmişliğim var nede 1 tl çıkarım var, derdim ülkemiz kalkınırken şehrimizinde payını alması başarı yada başarısızlık yapılmayan hizmetlerle değil insanların ürettikleri ile ortaya koydukları eserlerle kıyaslanır gelmiş geçmiş en kötü dediğiniz zaman buğüne kadarki başkanların icraatlerini bilmeniz onları yazıp karşılaştırma yapmanız gerekir öyle boş boş konuşmak demogojinin ta kendisidir ,insangibi fikir paylaşanlarla herzeman fikir paylaşımı yaparım söyleyin sevdiğiniz zihniyetide ona göre konuşalım ,kıvırtma lafımdan bukadar alındığınıza göre hangi zihniyetin mensubu olduğunuzuda belirtmiş oluyorsunuz ben türkçe konuşuyorum ,türkçe soru soruyorum cevabın varsa o sorulara yazarsınız yoksa alıntı malıntıda yapma oku geç benimle tartışacak kişinin önce tahtası sağlam olmalı
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla