Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Namık Kemal İ.Ö.O
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 11.04.2009, 21:42   #7
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 20:16

Tecrübe Puanı: 631 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Namık Kemal İ.Ö.O

1975-1976 mezunuyum.Öğretmenimin adı Gülşen BUDAK'tı.Şu anda yaşıyor mu bilmiyorum.Okulumuzu hele o devamlı oyunve top oynadığımız bahçeyi unutmak mümkün mü...O bahçe öyle bir bahçeydi ki çok bereketliydi.İçinden sporcu fışkıran bir fabrika gibiydi.O bahçede her yıl futbol turnuvaları düzenlenirdi(30 yıl önce) Bu turnuvaları Sivas'taki amatör kulüp hocalaları da izler,buradan kulüplerine sporcu seçerlerdi.2.olarak okuldan aklımda çok şey var:Bunlardan biri okulun koridorunda her hafta Cuma günleri sinema filimleri izlerdik.Sivas'taki bir sinemanın kameramanı okula gelir,film makinesinde tüm okula filmler izletirdi.3.olarak okulumuzun bodrum katında geniş bir salonumuz vardı.Her yıl belirli gün ve gecelerde burada sahneye çıkardık;velilere ve öğrencilere gösteriler sunardık.Allah'ım ne güzel günlerdi o günler.Namık Kemal İlköğretim Okulu'nun eski mezunlarına ve öğretmen ve idarecilerine saygı ve sevgilerimi gönderiyorum....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar eyuphulagu'e Teşekkür Ediyor...