Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Sivas'ta Liste Şoku
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 13.04.2015, 14:26   #17
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blacksky Şuan blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.12.2015 15:21

Tecrübe Puanı: 692 blacksky isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sivas'ta Liste Şoku

Alıntı:
amet_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
devam edin öyleyse geçen seçimlerde bir ıslıkta sen çal diye dolandınız bu seçimdede alkışlıyorum diye dolanırsınız değişen birşey olmaz
İstediğim gibi dolanırım orası beni bağlar. Değişen bir şey olur veya olmaz orasını bilmem.. benim derdim Sivas'ın büyüklüğüne ve tarihine yakışır bir ilerleme, bir atılım göstermesidir. İktidar partisinin Tr. genelinde ne kadar oy alacağını bilemem.. ama bu şehirde birinci parti olacağından eminim.. Sivas kazanmadıktan sonra Sivas'a seçimi kimin kazandığının ne önemi var?.. Senelerdir fabrikalar açılacak, 2.-3. üniversiteler gelecek diye bekliyoruz.. olur hiç itiraz da etmeyelim.. hiç eleştirmeyelim de.. siz nereyi emredersiniz sorgusuz sualsiz oraya oy verelim.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı blacksky'e Teşekkür Ediyor...