Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 08.09.2009, 20:50   #122
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2180 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: GÜLEN CEMAATİ, KÜRTÇE TELEVİZYON AÇIYOR…

Alıntı:
Pusula_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bence o köyün imamı çok daha saygı duyulacak biri. Vatanına (ki onun vatanının Türkiye olduğuna inanmıyorum ) dönmekten korkan, saf kişileri kullanarak birşeyler yapmaya çalışan, adını yazma gereği bile duymadığım kişinin lafının bile edilmemesi gerekir bence...Sizin gibilerden korktuğu için geri dönmüyor denmiş. Evet biz saf değiliz bizi kandıramadı kandıramayacak da!!!
o köyün imamını hiç tanımıyorsun ama kim saf acaba benmi senmi.ben tanıdıgım adamın samimiyetine inanıyorum sense adını bile bilmedigin bir köydeki hiç tanımadıgın bir imama sizi kandıramayacaksa ne güzel var kanma.kananlara ne oldu parasımı alındı arsasına el mi kondu.insanlara hizmet amaclı yurt dışı ve yurt içinde binlerce egitim kurumu acıldı.dersane ve yurt imkanları saglandı egitimli gencler yetişsin diye!!!egitim kurumlarına kayıt yapılırken sen şucusun sen bucusun yapılmıyor isteyen kayıt oluyor..hiç bilmedigi şehirde üniversite okumak zorunda kalan kişilere ev imkanları saglanıyor.sen sagcısın sen solcusun bu eve almayız demiyorlar.

ayrıca bu ülkede yaşamayan ilk kişi degil.nice profesörler nice bilim adamları dışarda.çünkü onlara bu ülkede imkan saglanmıyor.varsın dinin profesörüde dışarda yaşasın.
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif