Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - İşte Sivas'ın adayları
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 12.04.2011, 17:21   #24
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 766 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: İşte Sivas'ın adayları

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bakak görek,
sonra tüh gitti bir sürü şey daha diyek,
oturup ağlayak,
sonra yeni seçim gelsin,
sultan yeni isimleri önümüze koysun,
biz de yine "yav durun bakak görek" diyek...
Efendim adamın birisini karısı aldatıyor, bütün konu komşu, eş dost, arkadaş adamı uyarıyormuş: 'Bak birader senin karın seni aldatıyor, şu gün şurada falanla, o gün burada filanla görmüşler vs'. Ama adam mezhebinin genişliğinden midir rahatlığından mıdır bilinmez pek kulak asmamış uzun bir süre.

Neyse artık bir dedektif bulup karısının peşine takmaya karar vermiş. Dedektif kadını adım adım takip edecek ve şüpheli durumlarda adama haber verecek.

Dedektif işe başladıktan birkaç gün sonra adamın telefonu çalmış, arayan dedektif:
-Efendim karınız şuan bir adamla buluştu. Sarılıp öpüştüler, şimdi el ele yürüyorlar.

Adam dedektife cevap vermiş:
-Hemen kötü düşünme birader dur biraz takip et! Bakalım ne olacak?

Dedektif takip etmeye devam etmiş. Biraz sonra tekrar konuşmaya başlamış:
-Efendim adam karınızla sarmaş dolaş bir eve girdiler.
-Art niyetli düşünme birader, sus da takipe devam et. Bakalım ne olacak?
-Efendim şimdi de kapıdan içeri girdiler. Ben de bahçeden girip camın kenarından gözlemlemeye devam edeceğim! Aaaa o da ne adam karınızı öpüyor efendim, gelmeyecek misiniz?
-Ya birader sen işini yap, acele etme, dur bakalım ne olacak?
-Aman efendim adam karınızı soymaya başladı! Koşun gelin!!!!
-Dur be birader bekle bakalım ne olacak?

Tam bu esnada dedektifin artık canına tak eder:
-Ulan ***** ne olacağı var mı adam karını ...............

Şimdi bu hikayeden yola çıkarak dur bakalım ne olacak diyenlere söyleyeyim. Şuan ki adaylar vekil seçilirse Selamili, Hamzalı, Osmanlı, Ömerli, Orhanlı dönemde ne olduysa şimdi de o olacak kardeşim! Tayyip Sivas'ı soyuyor diyoruz, adam dur bakalım ne olacak diyor!

AKP bütün ağır toplarını, işe yarar adamlarını, bakanlık vereceği isimleri zayıf olduğu bölgelere kaydırırken çantada keklik gördüğü yerlere de çantacı, yardakçı, indir-kaldırcı vekiller atıyor!

Akp Sivas'ı soyuyor, izlemek ister misiniz???