Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 14.01.2008, 02:10   #2
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 00:50

Tecrübe Puanı: 1033 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein
Standart --->: !BASINIZDAN GECEN UNUTULMAZ GUZEL OLAYLAR!

cok güzel bir rezil olma anisi

bir tanede benden olsun bakalim:
ama simdi baslarsam herhalde sabaha kadar anlatirim.

Sanirsam 18 yaslarindaydim. Nese zaten önemli olanda benim yasim degil.

Benden iki bucuk yas büyük ablam ve bir yas büyük bir arkadasimla olan animi anlatmak istiyorum.
Ablam ve Arkadasimiz cok iyi anlasan insanlardi hele ikiside nisanlandikdan sonra ayrilmaz ikiz gibi olmuslardi. Bide üstüne üstlük isimleride ayniydi yani adaslardi....

oooo neler cektim ellerinden neler.... neyse... bir gün Arkadasimizi ve ailesini arkadasimizin bizde kalmasi icin ikna edebildiydik. Ve saat bayagi gec olmasina ragmen iki adas uyumuyordu. Ordan burdan ikide bir laf aciliyor ikide bir yeniden basliyorlardi gülüsmeye konusmaya vs. Yatagin icinde olmamiza ragmen ve herkesin uyumasina ragmen iki adasin uykusu gelmiyordu.

Ben esneye esneye bir hal olmusdum ve gözlerim gittiii gidiyordu...
Arkadasimiz korkunc hikayelerden acaip sekilde korkuyordu ama ayni zamandada merak ediyor hep ablama adeta yalvariyordu anlatmasi icin. Bu gecede yine aynisi olmusdu ve ablam anlatmisdida anlatmisdi. Arkadasim korkudan uyuyamaz olmus. Illede isik acik uyuyalim diye israr etmisdi.

Yeterki uyuyalim düsüncesiyle ben tamam demis yatmisdim.
Ablam ve arkadasim birbirlerine dönük yatiyorlardi, ablam üsüdügünden yorgani gözlerine kadar cekmis bir durumda arkadasimizda korkudan ayni sekilde yorgani gözlerine kadar cekmis bir durumdaydi.

Isikdan dolayi uyuyamadigim icin arkadasimin uyuyup uyumadinga bakiyordum arada sirada.
Iste tam o anda.......

Iki kafadan birer ciglik.........

Arkadasim cama dogru kosuyor, ablam ise kapiya dogru....

Ikiside birbirine kis kis el harketleri yaparak ciglik atiyorlar...
Fazla sürmedi nelerin olup bitdigini anlamam. Birbirlerinden korkmus biri nerdeyse camdan atlicak digeri ise kapiyla beraber disari cikacak gibilerdi....

Kahkahalar icinde bunlari izliyordum ve ayni sekilde ablama dokunmak isterken

"DOKUNMA BANA GIT GIT GIT" deme basladi ablam bana... ben dahada cok kahkahalar icinde yerlere yatacak vaziyete gelmisdim. Sonradan nasil olduysa ikiside sakinlesdi ve anlasildiki yorgani gözlerine kadar cekmeleri birbirlerinin gözlerine bakmaya sebep olmus ve birbirlerinin gözlerinden korkmaya baslamislar.....

Hem anlatiyor hem gülüyorduk... artik sabah olmusdu ve cevremizdeki insanlardan bu olayi duymayan kalmamisdi

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır