Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 16.09.2008, 11:40   #5
tatli-dilli
Usta Yiğido

tatli-dilli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tatli-dilli Şuan tatli-dilli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.10.2009 23:37

Tecrübe Puanı: 847 tatli-dilli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart --->: Gereği düşünüldü: MSN’ye olan tutkunuzdan dolayı boşanmanıza karar verildi!

Herseyde oldugu gibi bununda bir siniri olmali, insan nasil arkadaslik ve dostluklarinda secici oluyor ise sanal da olsa bunu burada da basarmali. Benim özelim herzaman bana özeldir bu yüzden herkes özelime giremez. Ben dozunda yapilan islerin sonucunun böyle olmayacagina inananlardanim, insanin iradesi olmali. Cok fazlaca kaptirmamali insan kendini, ama konustugun kaynastigin insaninda samimiyetine güvenmeyi tercih edenlerdenim. Hayatta herseye ve herkese kuskuyla yaklasmamaktan yanayim, yoksa kafayi yer insane.

Dikkat edilmesi gereken seyler tabi bunlar, ama esler arasinda güven herzaman icin cok önemli. Bir insan kendine esini aldatmayi yakistiriyor iste bu heryerde yapilir ve bu karaktersizliktir bana göre. Büyük konusmak istemem ama asla da bukadar basit olmam. Ben evli isem zamanimin cok kisitli bir zamanini net basinda geciririyim ya da hic girmem, ama her nete giren de kötü birsey yapiyor diye bir kayide yok. Insan kendini bilirse, ne istedigini biliyorsa problem yok. Herseyin oldugu gibi türkler bununda suyunu cikardi ne yazikki…

Bir kadin kocasindan ayrilabilir ama insan cocuklarina nasil kiyar ya? Ben de böyle anne olanlari anlamiyorum iste…
tatli-dilli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif