Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 14.06.2011, 16:09   #26
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivas Ak Parti Dedi

Alıntı:
mustafaarslan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
helal olsun iki ay sonrasınıda görebiliyorsun yani..tebrikler.....peki 4 yıl sonra sivasa bu hükümet (kıymetli vekiliniz nursuna memecan turan bilgin ve diğerleri )ne yapar. onuda tahmi et....
benim tahminim istikrar sürsün sivas büyüysün diyorlarya, sivasın vekil sayısı 9 senede 6 dan 5 e büyüdü 4 sene sonra dahada büyür vekil sayımız 4 belki çok daha büyür 3 olur.............
Bu belediye hangi asfaltı dökmüşse iki ay sonra oralarda mutalak arızalar çıkmıştır.Mevlana,Çayboyu,Esen tepe cad..Hepsine bakın en güzel örnekleri olarak.Asfalttan başka bir şey yok,o da iki ömürlü
Ben bu vekilleri zaten savunmuyorum.Bu isimler açıklandığında hayal kırıklığı yaşadığımı da yazdım.Bu vekillerden sadece İsmet Yılmaz'e güveniyorum,onun dışındakileriden umudum yok.
Ama bana belediyeyi hiç ama hiç savunmayın.AKP Sİvas vekillerini beraber eleştirelim,arkanızdayım ama bu belediye Sivas'a çok zarar verdi,hala da veriyor.