Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 30.04.2009, 15:13   #4
sibelYILMAZ
Usta Yiğido

sibelYILMAZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sibelYILMAZ Şuan sibelYILMAZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.09.2014 09:55

Tecrübe Puanı: 896 sibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOKsibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOKsibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sanal ortam da karşı cinsle muhatab olmak!!!

Alıntı:
deniz kızı Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sevacım kusura bakma ama yani bence fazla abarttın bu konuyu. sana biçok konuda destek verdim ama çok uzattın bu konuyu bence farklı yerlere çektin. yani şimdi sende bu site ye takılıyorsun ve her konuda yorumların var seninde muhatabın erkekler yani ne yapmaya çalışıyorsun anlamıyorum paylaşım sitesi olmaktan çıktı burası artık dini ders sitesi oldu. sanki kimse dinini bilmiyor inançsız senden öğrenecek. madem çok sakıncalı din açısından bu sanal ortam sen neden takılıyorsun yaaa. konu nerden nereye geldi. alacağın tepkileride biliyor olmana sevindim . bilişim çağında yaşıyoruz herkes pc kullanıyor.sana göre bu bile günah nerdeyse. bence bu işin günah tarafı varsa o kişinin kendisini bağlar.bu konu hakkında çok ileri gittiğini düşünüyorum. ve asla cevap vermeyeceğim. senin tüm yazılarını okuyorum çoğuna katılıyorum ama bu konuyu çok yanlış yerlere çektin. sen bi yöneticisin bu sitenin fetva vericisi değil.öyle şeyler yazıyorsun ki sanki herkes dinsiz inançsız birşey bilmiyor. kusura bakma bu sefer sana muhalefetim
canım bence konuyu sırf üstüne alıp forumla alakalı tarafa çekme çünkü burada genellemeden ve hepimizin düşebileceği hatalardan bahsediyor...birde şöyle bir durum var hiç kimseyle konuşmayalım o zaman, aman kapıya çıkmayalım aman o olmaz aman bu olmaz değil, sadece nefse güzel gelen ama gerçeğe ve imana zarar verecek şeylerden sakınmak gerektiği vurgulanmış biraz...Ben herşeyine tamamen katılmasamda bence düşünmemiz gereken bir konu biraz daha dikkat için....