Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 06.09.2009, 23:37   #23
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1079 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: ŞEHRİMİZDE NASIL GİYİNMELİYİZKİ DİKKAT ÇEKMEYELİM....

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İstediğiniz gibi giyineceksiniz kimsede karışamayacak efendim... Sivas kültürü ile aslında bunlara açık bir kent fakat son 20 yıldır neler oluyor anlayamıyorum ve bende üzülüyorum fakat üniversite, devlet tiyatrosu vs. gibi sosyal faaliyetlerin yoğun olduğu kurumlar bunu aşmayı sağlayacaktır. Ancak sizlerde o bakışlardan çekinmeden üzerine gitmeniz gerekli... Kimse kimsenin edep komiseri değildir, kimse kimseyi giyiminden ötürü yadırgayamaz, herkes sokakta, yolda, çarşıda, pazarda, otobüste istediği gibi giyinebilir sonuçta herkes nasıl giyineceğinin bilincindedir tıpkı sizin ve kızınız gibi... Aynı sorunları ben de yaşadım, geçmişte şehir dışından arkadaşlarım geldiğinde onları gezdirirken aynı bakışlara maruz kaldık mahalle baskısı bu olsa gerek...
Sizin lügatinize göre Sivaslı MEDENİ değildir.

Bence Sivaslı asla MEDENİ olmayacaktır.
ÇÜNKÜ O İŞİ HAYVANLAR LAYIKIYLA YAPIYOR !

HATIRLAYIN MEHMET AKİF ÜSTADI NE DİYORDU???
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla