Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - İlginç...
Konu: İlginç...
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 29.03.2013, 14:53   #22
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 18:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: İlginç...

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
videoda bu ülkeyi yönetenlerin dünle bugün arasındaki farkı anlatılmaya çalılşılıyor, başında ne diyor sonunda nediyor hiç önemli değil ,resmi görünce zaten nasıl bir farklı portre ortaya çıkıyor görmemek için insanın kör ,duymamak için insanın sağır olması lazım ,hani bazı arkadaşların hafızası zayıf,beyni tozlanmış olabilir yalakçılık içgüdüsüyle doğruya yanlış ,yanlışa doğru diyebilir bukadar inkarcılığı ikiyüzlülüğü görmeyebilir ,ben biraz hatırlatma yapayımda hafızalar canlansın ,öncelikle A.K.P zihniyetinin kökü milli görüşe dayanır tabanı RP+ANAP+DYP zihniyetine dayanır,hani şu bankaları hortumlatan ülkeyi milyar dolarla zarara uğrattıran zihniyetlere, ülkeyi yönetenler dün AB hristyan kulübü biz oraya girmeyeceğiz islam natosu kuracağız islam ortak para birimi oluşturacağız filan diyorlardı, bugün AB ye girmek için adeta adamların verdiği ev ödevlerini eksiksiz yerine getirip yaptık hocam diyorlar ,dün rahmetli erbakan kaddafinin çadırında tükürük hakaret yağmuru altında konuşurken destekleyenler, bugün kadafiyi linç eden mualif görünümlü haydutlara tecavüzcülere hertürlü maddi manevi silah desteği sağladı,dün esat kardeşimdir canımdır ciğerimdir diye sarmaş dolaş olanlar, bugün mualif diye ortalıkta dolaşıp kadınlara kızlara tecavüz eden,haklı haksız rastgele insan öldüren işkence eden insan kasaplarına hertürlü silah ve cephane yiyecek yardımı yaptı,dün bosna hersekte öldürülen soydaşlara yardım toplayıp yardım paralarının birkısmını sırp kasabına, birkısmınıda parti kasasına süleyman mercümek tarafından akıtanlar bugün 10 yıldır ağzından bosnalı kardeşlerim diye söz çıkmıyor,dün Turgut özal baba corch w buşa hizmet edip çekiç güç askerlerini türkiyeye yerleştirirken ırakda yüzbinlerce insanın katledilmesine yardım ederken başbakanın arkadaşları milletvekilleri onları eleştirirken ,küfrederken çekiç güce abdye lanet mitingleri düzenlerken bugün oğul corch w puşa yardım ve yataklık yapıyorlar, çekiç güç askerlerine askerlerimizin kafasına çuval geçirttiriyor ,kaymakam tokatlattırıyor,teskeresiz milletin onayı olmadan abd askerlerini iskenderun limanına çıkartıyor havaalanlarını, abd ordusunun hizmetine açıyor milyonu aşkın insanı öldürttürüyor ,işkence ve tecavüze uğramasına yardım ediyor , o insanları öldürecek bombaları türk askerine taşıttırıyor, bunu yapmak istemeyen teskereye parmak kaldırmayan vekillleri azarlayıp küfredip partiden uzaklaştırıyor,dün pkk ya lanet mitingleri yaparlerken bunların arkasında suriye israil abd var diyenler ,bugün hepsiyle canciğer kuzu sarması oluyor,dün B.O.P projesine şiddetle karşı çıkanlar bugün ben B.O.P eşbaşkanıyım diyor,abd yi yanı başımıza sınır komşusu yapıyor onlardan izinsiz pkk kamplarına giremiyoruz,dün bizim pasaportumuzla dünyayı gezen talabani barzaniyi devlet başkanı gibi karşlıyoruz ,dün kürt devletine karşı olanlar yanıbaşımızda binlerce şehite gaziye malolan kürt devletiniin kurulmasına yardım edip kuruluyor ,adamların ordusu var parabirmi var ,oralardan sızan teröristler hakkaride onlarca askerimizi şehit ediyor,dün pkk yle bizim görüştüğümüzü ispat etsinler etmeyen ş....dir diyenler bugün cani başıyla yapılan görüşmelerin tutanakları gazelerde manşet oluyor ,kuzey ıraktan gelen teröristlerin terörist başının resimleriyle bayraklarıyla haburdan çiçeklerle karşılanmasına kırmızı halı serilmesine ,benim milletimin maaşını alan vekil bozuntularının teröristlerle kameralar karşısında öpüşmelerini yalaşmalarını olumlu karşılıyor,eşkıya vekiller askerimizi polisimizi azarlıyor tokatlıyor eline taş alıp taşlıyor küfrediyor silahla tehdit ediyor ,dün bizim eli kanlı hainlerle işimiz yokderken,bugün istanbulda kazlıçeşmede ,diyarbakırda ve diğer şehirlerde tek 1 türk bayrağı olmadan pkk yandaşlarının şovlarını alkışlayıp, o sulugöz bülent arınç diyarbakır halkına çok teşekkür ederim diyor , dün şehitlere dua edenler bugün şehitlere kelle diye hitap ediyor,dün herkese rantiyeci soyguncu diyenler bugün o rantiyecilere ülkeyi iyice hortumlasın diye hortum bağlıyor,bir arkadaş bunları normal karşılamış büyük resime bakmak lazım demiş türkiye büyüyor bunu görmek lazım demiş, pardon türkiye büyümüşde benmi görmek istemiyorum yada körmü oldumne ?türkiye büyümüşşe sivas niye büyümemiş mardin,tekirdağ büyükşehir olmuşda büyükşehir olacak durumdayken sivasın şehrin nüfusu düşmüş vekil sayısı düşmüş ,tesisler genel müdürlükler kapatılmış,resmen köye çevrilmiş yoksa gözlerim yanlışmı görüyor ne?haaa türkiye büyüdüü büyürken bazı vatandaşlar dahada büyüdü mesela ANAP döneminin prensi başbakanın damadının genel müdür olduğu ahmet çalık,albayraklar refah döneminden beri istanbul belediyesinin tüm ihalelerini alarak yetinmeyip,diğer şehirlerdede fabrikaları beleşden eccik ucuza alarak,taşyapı ,dumankaya,ağaoğulları ne hikmetse devasa şekilde büyüdüler türkiye büyüdü bunu görmeyen gözlere gözlük lazım değilmi?
başınız ağrımasındiye daha fazla yazmadım ,yazmazsam içimde ukte kalır ,yukarda saydığım rezilliklere ek olarak, dün özelleştirmeye karşı çıkanlar diğer partilere ülkeyi rantiyecilere peşkeş çekiyor diyenler, bugün özellleştirme(peşkeşin)kralını yapıyorlar ,A.K.P zihniyetinin içinde zerre kadar emeği olmadığı PETKİM,TÜPRAŞI degerinin altında 1 yıllık kar parasına yandaşa peşkeş çektiler ,SEKAYI bedavaya albayraklara peşkeş çektiler, POAŞI aydın doğana sudan ucuza peşkeş çektiler,limanları ,otoyolları peşkeş çektiler GALATA PORTu , leventteki İETT arazisini ufere küfere peşkeş çekiyorlardı HEMŞEHRİMİZ ABDULLATİF ŞENER imza atmadığı için peşkeş çekemediler ,sonunda partiden ihraç ettiler ,TÜRK TELEKOMU yıllık kazancı fiyatına yüzde 51 hissesini peşkeş çektiler ,tüm dünyaya memleket toprakları ,(belediye kadroları hemşerilerle dolduruldu) ,nasıl peşkeş çekilir gösterdiler,bunlar yetmedi şimdi KANGAL termik santralinide yandaşa peşkeş çekmeye çalışıyorlar ,şehit kanlarına malolmuş vatan topraklarını ormanları ,yandaşa ,2b 3b diye 3 kağıt oyunlarıyla degerinin çok altında peşkeş çektiler,milleti açsefil perişan bırakıp 2 torba kömüre ,1 kg bulgura 1 paket makarnaya , 100 gr kahveye ,namusunu ,şerefini ,haysiyetini satar duruma düşürdüler ,ANGUŞ eti ithalatını serbest bırakıp eti ucuzlatıp milletin koyunlarını 50 tlden sattırıp köyünü terkettirdiler,haksız kalabalıkların önünde şehitlere kelle diye hitap edip, kendi çocuklarına çürük raporu alıp 20 gün askerlik yaptırdılar, fakirin çocuğu dağlarda ,it köpek, hainlerin kalleş kurşunlarıyla şehit gazi olurken, kendi çocukları milyon dolarlık gemilere, mağaza zincirlerine sahip oldular,unakıtanın oğluna şirket kurdurup mısır ithalat ettirip ertesi günü ithalatı yasaklayıp mısır fiyatını artırıp haksız kazanç sağladılar,unakıtanın kızına mersin limanını peşkeş çektiler,hertürlü şeriatçı ve bölücü pkk vs gösterilere musama gösterdikleri sesiz kaldıkları halde ,sadece türk bayrağıyla haklarını arayan memurlara ,işçilere,türkbayraklarıyla anıtkabiri ziyaret edenlere ,ilçelerde atatürk heykeline çelenk bırakanlara , gaz bombasıyla ,coplarla acımasızca müdehale ettirdiler ,memleket kalkınmışmış bende soruyorum işte ben körmüyüm ?ülke kalkınmışda sivasım niye geri kalmış halep ordaysa arşın burda ,benim insanlığını ,adamlığını,insanı diğer canlılardan ayıran özelliklerini ,müslümanlığını 2 torba kömüre ,1 paket makarnaya satanlarla işim olmaz ,milliyetçiliğini ,türklükten utanç duyup ne mutlu türküm yazılarını şehirlerden kaldıran ,milliyetçiliğini yarım ekmek tavuk döner+ayrana satanlarla asla işim olmaz. DURMAK YOK YALAKÇILIĞA DEVAM
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'e Teşekkür Ediyor...