Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 30.11.2007, 15:29   #54
yiğido132
Yeni Yiğido
NO AVATAR

yiğido132 Şuan yiğido132 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2007 15:29

Tecrübe Puanı: 0 yiğido132 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart sn. BAHAR ODYAKMAZ

yazmadan önce doğruluğunu araştırdım ve bunu sizin yazdığınızdan emin olduktan sonra haddim olmayarak sizi tebrik etmek istedim. sizin ne kadar mert, cesur yani soyadınızı ailedeki bayanlar içinde en iyi taşıyanın siz olduğunuzu herkes bilir size ve ailenize her zaman saygı duymaktayım...simdiye dek gordugum en mahsum guzelige sahipsiniz dilerim sizi gercekten hakediyordur AYKUT BEY inanın deselerdiki tanrı dunyaya insan sıfatında bir melek gönderdi diye bu melegin siz olduguna yemin ederdim sizinle birkerede olsa konuşabilmeyi çok isterim sivasta okadar karşılaşmamıza rağmen siz herkesle olduğu gibi benimlede konuşmadınız hiç. kuzenlerinizin hepsi arkadaşım umarım bu gun sanslı gunumdur gerci sizin ile konuşabilmek icin sanstan daha fazlasına ihtiyacım oldugunun farkındayım fakat kaderden otesi yalan neyse AYKUT bey sizin için biliyorum ki İLK umarım sizde onun için SON olursunuz...
sizi beraber umarım bu sene panayırda görebiliriz... saygılarımla Ayhan reise slm
yiğido132 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla