Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 17.10.2012, 23:10   #5
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 18:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Belediye Sivas'a yakışır bir terminal için ilk kazmayı vurdu

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
mevcut otogar yapıldığında gerçekten çok modern sayılırdı lahana tarlasına inşa ettiler hele o eski garaj denen mevkiyi gördükten sonra aradan geçen bu sürede yeni otogarda dökülmüş boyası sıvası bitmiş normalde biraz bakımla enaz 10 yıl daha iş görürdü yeni otogarın nasıl olacağını çok merak ediyorum inşallah kayseri malatya samsuna yapılanlardan daha süper olur merakla bekliyeceğim sivasımıza herşeyin en iyisi yakışır emeği geçenlere teşekkürler
biraz muhtemel otogar projesine baktım resimlere filan eğer öyle yapılacaksa hiç yapılmasın hiç beğenmedim çok ucuz çok küçük ALLAH canımı aldiye yapılmış proje üstelik bana göre yazlık şehire göre burası sivas karı soğuğu yağmuru eksik olmaz otobüsün kafası anca kapalı alana giriyor otogarın içinden çıkıp araca binene kadar sağanak yağmur yağsa cımcılık su olur insan bide o yağmurda bagaj alacak muavinin halini düşünemiyorum araçlar yolcu alana kadar üstü kapalı yerde durmalı öyle proje çizmek için mimar mühendis olmayada gerek yok bukadar tantanaya reklama gecikmeye göre daha güzel proje olabilirdi çorumunkine bakın mersininkine bakın bizimki onların yanında gecekondu gibi kalmış
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla