Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Siteyi canlandırmak
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 03.02.2011, 17:48   #44
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 14:36

Tecrübe Puanı: 3310 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Siteyi canlandırmak

Alıntı:
sivaburs Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Saygıdeğer site üyeleri, yöneticileri,

03/11/2008 tarihinde siteye üye oldum.Başlangıçta sitedeki atmosfer beni öylesine büyüledi ki, düşünmeme rağmen siteden kopamadım. Gel zaman git zaman ömrüm boyunca unutmayacağım dostlukların tohumları ekilmeye başlandı, filizlendi koca çınarlara dönüştü. Şahsen tanımasam da kardeş, abi, anne, baba sevgisiyle bağlandığım insanlar oldu.(Onlar kendilerini bilirler ve her türlü övgüye layıktırlar.)

Gelelim bunları yazmamın sebebine.
“İyi olan şeyler çabuk tükenir” sözüne paralel olarak bizim site zaman geçtikçe kan kaybetmeye başladı. Üyeler çeşitli şekillerde zarar gördü ve birer birer siteden uzaklaştı. Ne yazık ki sonunda şimdiki haline geldi. Konuyla alakalı son olarak H Turan arkadaşımız durumdan üzüntü duyarak bir topic açtı siteyi canlandırma adına. Birkaç arkadaş görüş belirtti ancak dikkat edin hiçbir yönetici tek mesaj yazmadı.

Mesajlarımın büyük bölümünü yazdığım ozanlar sayfasına ve ozanlara gereken değer verilmedi. Oraya herkesin her şeyi yazmasına, sataşmasına izin verildi fakat her seferinde ozanlar dizginlendi. Mesajları silindi. Ozanlık geleneğinde kimseye sataşmama, saygı ve sevgi çerçevesinde yazılar yazma ama sataşana da aynı dilde cevap verme vardır, yoksa ozan olunmaz. Arı kovanına çomak sokulursa arının sokması doğal bir sonuçtur. Ancak siz çomak sokanı değil arıyı suçlarsanız ve balını yok ederseniz yanlış yaparsınız. Ozanlar sayfasında şu an itibarı ile 16.000 mesaj bulunmaktadır. Bunların 6.000 tanesini değersiz görün ve bir kenara ayırın. Geriye, o anda verilen konuya doğaçlama olarak o anda yazılmış 10.000 dörtlük kalır. Arkadaşlar bu küçümsenecek bir rakam değildir. Başka hiçbir sitede bu alanda bu rakamı göremezsiniz. Başta Sandallı, Osman Ece, Arif Coşkun olmak üzere birçok ozan emek verdi. Sivaslılar sitesine edebi katkıları olacak önemli bir arşiv kazandırdık. Hiç alçak gönüllülük yapmadan şu cümleyi yazmak istiyorum; El üstünde tutulmamız gerekirken, yukarıda belirttiğim karşılıkları gördük, üzüldük, soğuduk, yazmaz olduk.

Lafı uzatmaya niyetim yok. Sonuç olarak diyorum ki;
Ey yöneticiler, bu soğuk mevsimde siteyi ısıtacak sobaları yakma gayreti gösterin, çaba sarfedin ve bizler bunu görelim.
Saygılarımla…

bizlere tercüman oldunuz çok teşekkür ederim emeğinize yüreğinize sağlık
üstadım sevgilerimi sunuyor gözlerinden öpüyorum yolun açık olsun
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 7 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...