Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - AKP TUTUŞTU!
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 18.09.2012, 08:11   #1
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1077 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart AKP TUTUŞTU!

Değerli Sivaslılar.net ailesi..Ben bu sitenin 6 yıllık üyesiyim.Yüzlerce insanla tanıştım yüzlerce tartışma yaşadım..Bunların en seviyesizinide bu aralar yaşıyoruz sitemizde. Konu Sivas Belediyesi'ne saldırılar.. o vatandaşlara gelmeden önce Sivas Belediyesi'nin neler yaptığını ve yapım aşamasında olan projeleri hatırlatalım :

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
1-Eski Sanayi Kentsel Dönüşüm Projesi: Bilgimiz üzre proje başladı,işyerleri yıkımı devam ediyor.Proje bitirme süresi 24 ay.Doğan Ürgüp 12 ayda bu projenin yarısını bitirecek,33 er katlı binalar BBP döneminde dikilecek..

2-Muhsin YAZICIOĞLU spor kompleksi : Şu an tüm çalışmaları bitti yakında açılışı yapılacak..Şehrimiz için gerekliliğini tartışmaya gerek yok..

3-Fidan YAZICIOĞLU Hanımlar kültür merkezi : O alanda bulunan yurt yıkıldı,çok kısa süre içinde o projede hayata geçecek. İlimizde yaşayan kadınlar için bir cazibe merkezi olacak..

4- Terminal ihalesi yapıldı 10 aylık bir iş süresi var..Açılışını BBP 'li belediye başkanı Doğan Ürgüp yapacak..!

5-Muhsin YAZICIOĞLU bulvarı : Kamulaştırma,altyapı bitti.. Bu projeninde bittiğini göreceğiz seçimden önce.

6-Paşa Fabrikası 3. etap çalışmalarını gidip yerinde görmek gerek..

7-Sıcak Çermik hayat buldu .. Şehrimiz turizmine kazandırıldı

8- Sivas'ta toplu konutların önü açıldı. ÖZBELSAN A.Ş. nin bulunduğu alan Sivas Belediyes-TOKİ işbirliğiyle toplu konuta dönüşüyor..

Daha niceleri var eminim bu projeleri akp li üyeler çok iyi biliyorlar.Anlatmama gerek yok diye düşünüyorum.Ben bu arkadaşlara gerçekten söylecek söz bulamıyorum.Sivasımızın gelişimine sevineceklerine sırf karşıt görüşten biri yaptığı için hazmedemiyorlar..Yazık..Gerçek ten çok yazık. Bu kadar fırıldak olmanın alemi yok. Kim ne derse desin Sivas Belediyesi Sivas'a görmediği hizmetleri yaptı,yapacak. Site moderatörü cley ve üye laedri reklamınızı yapmak istemiyorum kaale bile almıyorum sizi ama siz şu anda dışardaki akp zihniyetini temsil ettiğiniz için söylüyorum..Bu kadar abartmaya gerek yok.. Biliyoruz hayal kırıklığına uğradınız tarihinde ilk kez belediye yöneten BBP'nin bu kadar başarılı olacağını tahmin etmemiştiniz. Tutuştuğunuzu bu kadar belli etmeyin..Herşey olacağına varır.Allah'ın rızasını gözeten,yetim hakkı yemeyen,cebe para indirmeyen tüm parayı halkının hizmeti için kullanan Doğan ÜRGÜP Allah'ın izniyle önümüzdeki dönemde mazbatayı elinden bırakmayacak..Sizin seviyenize düşmek istemiyoruz ama en kibar tabiriyle kendinizi parçalamayın.. Oturun ve izleyin Sivas'a yapılan hizmetleri..

Konu Abdurrahman 58 tarafından (18.09.2012 Saat 08:32 ) değiştirilmiştir..
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Abdurrahman 58'e Teşekkür Ediyor...