Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - 2014 Sivas Belediye Seçimi;Adaylar-Projeler
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 25.10.2013, 23:41   #12
pover58
Yiğido
NO AVATAR

pover58 Şuan pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.01.2015 22:28

Tecrübe Puanı: 523 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2014 Sivas Belediye Seçimi;Adaylar-Projeler

öncelikle akp lilerin dogan ürgüpe oy verecegi ihtimali hiç yok ,belki mhp sp ve bir kısım kararsızlar dogan ürgüp e oy verecek buda dogan ürgüp ün tekrar seçilmesini saglıyacak gibi gözüküyor.kuru ya gelince o yanlış yaptı sanayi esnafına destek çıkarak sivasın önünü kesmek sivas ve sivaslıya yapılan en büyük ihanettir.yarın yeni başkan akp den seçilirseki olabilir o zaman sanayi efnafının tavrını çok merak ediyorum.kaldıki kim seçilirse seçilsin o proje uygulanacak.her şeyin sivasın hayrına ve kalkınmasına vesile olmasını diliyorum.dogan ürgüp güzel işler yaptı ancak büyük projeleri yarım kaldı yada başlıyamadı.buna ragmen iyi iş çıkardı tam bu işi ögrendi bence bir dönem daha seçilmesi lazım.seçilirse sivas gerçekten kazanacak.sami aydının sivasa verecegi fazla bişeyin oldugunu sanmıyorum aksu projesi hariç diger işleri çok büyütülecek işler degil.paşa fabrikasına o seçilmiş başladı sami devam etti dogan ikisi kadar iş yaptı.yazıcıoglu stadı kavşagı ve parkı sanırım saminin diger hizmetleri ile eş degerde hatta daha ilerde.park bahçe yol zaten belediyenin işi halkla ilişkilere gelince kimse sami ile dogan ürgüpü aynı keseye koymaz koyamazda.bu durumda şanslar hükümet avantajınıda katarsak %50 50 eşit gözüküyor ancak sonucu kararsızlar belirliyecek.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı pover58'e Teşekkür Ediyor...