Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 25.06.2008, 23:18   #1
arikarinkuchi
Usta Yiğido
NO AVATAR

arikarinkuchi Şuan arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.09.2015 23:05

Tecrübe Puanı: 1066 arikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOKarikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Terim veda etti !!!

TERİM VEDA ETTİ

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

3-2'lik skorla yıkılan Milli Takımımız'da teknik direktör Fatih Terim, bu karşılaşmanın ardından Milli Takıma veda ettiğini açıkladı. Terim maç sonu oynadığımız oyunun karşılığının final olması gerektiğini söylerek şu ifadeleri kullandı; "Futbolda oluyor böyle şeyler. Tüm oyuncularımızı kutluyorum. Bu oyun final olmalıydı. Komik goller yeme hastalığımızı üzerimizden atamıyoruz. Ülke halkının bu Milli Takımla gurur duymasını engellemez bu skor. Oynayan, oynamayan herkese teşekkür ediyorum. Hepsi bir Aslan, pırlanta. Son derece gururluydum."

Fatih Terim bu açıklamasından sonra Milli Takım ile devam edip etmeyeceği konusunda ise yaptığı açıklamada ayrılık mesajı verdi; "Bir sağlıklı düşünmem lazım. Daha evvel verdiğim kararda ısrar edeceğim gibi gözüküyor. Biz yapacağımızı yaptık. Tabi başkanımızla görüşmeden konuşmak olmaz ama..."

Milli oyuncumuz Gökhan Zan ise, Terim'in maçın ardından soyunma odasında veda konuşması yaptığını söyledi. Fatih Terim'in bu kararı şok etkisi yarattı..

Terim'e İtalya Ligi takımlarından Genova ve Napoli ile Almanya Ligi takımlarından B.Dortmund'un ciddi teklifleri olduğu öğrenildi.
A nasına Bacısına Saygı Duyan
S ivaslı Yigidolarız Biz..!!!

Konu arikarinkuchi tarafından (25.06.2008 Saat 23:23 ) değiştirilmiştir..
arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif