Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Fitness Konusu Yardım
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 17.12.2012, 09:54   #2
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5442 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Fitness Konusu Yardım

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

1. Adım
Başınızı yana doğru esnetin
Başınızı, sol elinizle sağ üst taraftan tutarak, sola doğru yavaşça yatırıp esnetin ve 15 saniye bu pozisyonda bekleyin. Bu hareketi yaparken sağ omzunuzun sabit kalmasına dikkat edin. Aynı şekilde diğer taraftan esnetin.
2. Adım
Başınızı öne arkaya esnetin
Başınızı elinizle hafifçe bastırarak yavaşça öne doğru eğin ve 15 saniye bu pozisyonda kalın. Başınızı arkaya doğru yatırın. Ellerinizle çenenizin altından yukarı doğru hafifçe bastırarak boynunuzu iyice esnetin. 15 saniye bu pozisyonda kalın. Bu hareketleri yaparken dik durmaya dikkat edin.
3. Adım
Geriye doğru esneyin
Ellerinizi havaya kaldırıp, kulak hizasında havada birleştirin. Omuzlarınızı ve sırtınızı da yukarı doğru iyice uzatın. Ellerinizi yavaşca kulak hizasından hiç ayırmadan, geriye doğru esneyin ve 15 saniye bu pozisyonda kalın. Bu harekette önemli olan cok fazla esnemek değil, elleri kulak hizasında tutabilmektir.
4. Adım
Yanlara doğru esneyin
Dik durup ayaklarınızı omuz genişliğinde açın. Yavaşça sağ tarafa doğru esneyin. Bu sırada sol elinizle hem yukarı hem de ileri doğru uzanmaya çalışın.15 saniye bu pozisyonda kalın. Bu hareketi yaparken dirseğiniz tavanı göstermelidir. Aynı hareketi sol taraf için de tekrarlayın.
5. Adım
Sıçrayın
Sıçrayıp ellerinizi yere paralel bir şekilde, ayaklarınızı da omuz genişliğinde açın. Yeniden sıçrayın ve ayaklarınızı kapatıp, ellerinizi başınızın üstünde birleştirin. Hareketi hazır ol pozisyonuna gelerek bitirin. Bu hareketi ard arda 15 kez tekrarlayın.
6. Adım
Yere doğru esneyin
Dik durun ve ayaklarınızı omuz genişliğinden bir adım daha fazla açın. Yavaşça sağ ayağınıza dogru esneyip 15 saniye durun. Yavaşça dik konuma gelip sol tarafa dogru aynı hareketi tekrarlayın. Tekrar yavaşça dik konuma gelip ortaya doğru esneyin. Bu hareketi yaparken sırtınızı dik tutun.